مایکروسافت تأیید کرد:2300 نفر از کارکنان سابق نوکیا در فنلاند اخراج می شوند. | مقاله آی تی

مایکروسافت تأیید کرد:2300 نفر از کارکنان سابق نوکیا در فنلاند اخراج می شوند.

- شهریور ۲, ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۴ بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=6388

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

مایکروسافت موبایل

مایکروسافت موبایل

بخش گوشی لومیا مایکروسافت درحال گذراندن دور دیگری از اخراج کارکنان خود است که در این خصوص اعلام شده 2300 نفر از کارکنان این بخش و واحد توسعه محصولات در فنلاند به زودی اخراج خواهند شد.

از سال گذشته کمپانی مایکروسافت در طی یک برنامه ریزی مشخص قصد داشته که به عنوان یک طرح بازسازی بخشی از کارکنان خود را در بخش های مختلف اخراج نماید.در همین راستا در ماه ژوئن ساتیا نادلا مدیرعامل مایکروسافت در یادداشتی به کارمندان این شرکت اعلام کرد که خود را برای برخی از تصمیمات دشوار مایکروسافت آماده کنند.

بعد ها در ماه ژویه بخش موبایل مایکروسافت تصمیم گرفت بخشی های شغل های مربوط به این قسمت از شرکت را کاهش دهد که از آنجایی که سهم بیشتر این بخش مربوط به سهامی بود که از نوکیا خریداری شده بود،تعداد زیادی از کارکنان سابق نوکیا کار خود را در مایکروسافت موبایل از دست دادند.

در حال حاضر براساس گزارش خبرگزاری رویترز مایکروسافت یکی از سه واحد توسعه محصول در شهر سالو در کشور هلند را تعطیل کرده و در همین راستا به زودی 2300 نفر از این بخش شغل خود را از دست خواهند داد.اگر چه این شرکت فعلا بخش های Espoo و Tampere را حفط کرده است اما ممکن است در آینده افراد دیگری از این دو بخش اخراج شوند.

کمپانی مایکروسافت مدتی است که تلاش های زیادی انجام می دهد تا بتواند سهم خود را در بازار گوشی های هوشمند به دست آورد اما متاسفانه با وجود معرفی دستگاه های خوب و رقابتی هنوز نتوانسته به جایگاه مدنظر خود در این کسب و کار برسد.به همین منظور این کمپانی طرحی بازسازی را آغاز کرده که براساس این طرح قرار است محصولات کمتری در بخش موبایل این شرکت تولید و معرفی شوند و همچنین در آینده ای نزدیک این کسب و کار کوچکتر خواهد شد.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه