مایکروسافت بروزرسانی رایگان ویندوز ۱۰ را برای کاربران آغاز کرد. | مقاله آی تی

مایکروسافت بروزرسانی رایگان ویندوز ۱۰ را برای کاربران آغاز کرد.

- مرداد ۷, ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۵ بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=5708

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

بروزرسانی ویندوز 10

بروزرسانی ویندوز ۱۰

مایکروسافت امروز نخستین مرحله از دریافت رایگان ویندوز ۱۰ برای کاربرانی که پیشتر این بروزرسانی را بر روی دستگاه های ویندوزی خود رزرو کرده بودند آغاز کرده است.این بروزرسانی قرار نیست به صورت یکجا برای همه کاربران انجام شود،بلکه دریافت ویندوز ۱۰ رایگان برای کاربران از پیش تعیین شده در چند مرحله و براساس موقعیت مکانی انجام می شود.

این بروزرسانی فقط برروی دستگاه هایی قابل دریافت است که از سیستم عامل های ویندوز ۷ ، ۸ و ۸٫۱ استفاده می کنند و همچنین پیش از این،امکان رزرو دریافت رایگان ویندوز ۱۰ را بر روی کامپیوتر خود دریافت کرده و امکان دریافت ویندوز ۱۰ را هم رزرو کرده باشند.اگر شما هم جزء این دسته افراد هستید در روزهای آتی شاهد دریفت ویندوز ۱۰ اورجینال بر روی دستگاه های ویندوزی خود خواهید بود.

به گفته دن ری‌ برن یکی از تحلیل گران موسسه Frost & Sullivan ،امروز پرترافیک ترین روز در تاریخ اینترنت خواهد بود،چراکه بسیاری از کاربران درحال دریافت رایگان نسخه اورجینال ویندوز ۱۰ با حجمی نزدیک به ۳ گیگابایت هستند.

البته مایکروسافت به فکر کاربران عجول نیز بوده است،اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که نمیتوانید تا زمان بروزرسانی رسمی برای دستگاه ویندوزیتان صبر کنید،مایکروسافت برای شما راه دیگری نیز در نظر گرفته است.برای اینکار طبق روش زیر عمل کنید:

  • ابتدا به این آدرس مراجعه کنید.
  • نرم افزار MediaCreationTool را بر اساس نوع ویندوزی که می خواهید دریافت کنید،دانلود نمایید(نسخه ۳۲ بیت یا ۶۴ بیت)
  • بعد از دریافت نرم افزار فوق آن را اجرا کرده و بر روی گزینه Create installation media for another PC کلیک کنید و سپس در ادامه Download ISO را انتخاب نمایید
  • سریال ویندوز فعلی که از آن استفاده می کنید را وارد کنید و سپس اقدام به دریافت فایل ISO ویندوز ۱۰ نمایید
  • بعد از دریافت فایل آن را بر روی حافظه ی فلش یا دیسک DVD برزید و درنهایت بر روی کامپیوتر خود نصب نمایید.

این نکته را فراموش نکنید که حتی اگر ویندوز فعلی شما نسخه اصلی نبوده و از ویندوز کرک شده استفاده می کنید،باز هم مایکروسافت ویندوز ۱۰ اورجینال را در اختیار شما قرار خواهد داد.امیدوارم بعد از دریافت این ویندوز از تجربه ی کار با آن لذت ببرید.خوشحال می شویم میزان رضایت شما از تجربه ی کار با ویندوز ۱۰ را،بعد از دریافت با ما در میان بگذارید.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه