مایکروسافت به طور رسمی از وبسایت Docs.com رونمایی کرد. | مقاله آی تی

مایکروسافت به طور رسمی از وبسایت Docs.com رونمایی کرد.

- مرداد ۱۶, ۱۳۹۴ - ۲۲:۰۶ بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=5966

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

Docs.com

Docs.com

کمپانی مایکروسافت روز گذشته به طور رسمی وبسایت Docs.com را معرفی کرد.مکانی که در آن می توانید به انتشار مجموعه ای از فایل های Sway و همچنین فایل های آفیس شامل فایل های ورد ، پاورپوینت و میکس بپردازید و این فایل ها را با دیگران به اشتراک بگزارید.برای آشانیی بیشتر با این وبسایت در ادامه با ما همراه باشید.

همان طور که در بالا اعلام کردیم وبسایت Docs.com محلی برای انتشار و اشتراک گذاری فایل های ذکر شده با سایر کاربران در اینترنت است.این وبسایت تقریبا مشابه یک شبکه اجتماعی عمل می کند ولی به جای انتشار پست کاربران می بایست فایل هایی شامل Sway ،Office Word ،Ofiice Powerpoint و Office Mix را با بقیه دوستانشان به اشتراک بگذارند.

این وبسایت می تواند مکان مناسبی برای انتشار مقالات و محتوای های آموزشی و همچنین اشتراک گذاری آن ها با افرادی باشد که به مطالبی که کاربران مختلف تهیه کرده اند،نیازمند هستند.بهترین مکان برای دستیابی به مقالات مختلف در زمینه های مختلف.

علاوه بر ویژگی های فوق،در این وبسایت امکان انتشار و اشتراک گذاری فایل های پی دی اف و وب لینک ها با سایر افراد نیز وجود دارد.با ثبت نام در وبسایت Docs.com کاربران صاحب پروفایلی می شوند که در آن می توانند به کمک Sway به اشتراک گذاری ایده ها و تخصصات خود با بقیه بپردازند.

محتویات و فایل های مختلفی که در این وبسایت به اشتراک گذاشته می شوند در دسترس همه قرار دارد و افراد مختلف می توانند با جستجو در بین این اسناد و فایل ها هم از طریق وبسایت Docs.com و هم از طریق موتور های جستجوگر،محتویات مورد نظر خود را بیابند و همچنین می توانند این اسناد و فایل ها را بر روی شبکه های اجتماعی مختلف و یا بر روی وبسایت نیز به اشتراک بگذارند.

در کنار همه این ویژگی ها،امکان دیدگاه گذاشتن برای فایل ها و اسناد دیگران برای همه ی کاربران وجود دارد.

برای ورود به این وبسایت بر روی این لینک کلیک کنید.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه