تصاویر اجرای کورتنا بر روی گوشی وان ام9 | مقاله آی تی

تصاویر اجرای کورتنا بر روی گوشی وان ام9

- تیر ۲۷, ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۰ بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=5307

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

کورتنا برای اندروید

کرتنا برای اندروید

شما هم از آن دسته افرادی هستید که منتظر ارائه کورتنا برای اندروید هستند؟پس بایستی خوشحال باشید چرا که امروز عکس‌های اجرای کورتنا بر روی گوشی اندرویدی وان ام9 منتشر شد و شما می‌توانید حتی آن را برای خودتان دانلود کنید.اگر شما هم از کسانی هستید که دستیار صوتی مایکروسافت، کورتنا را دوست دارید و از گوگل ناو خسته شده‌اید،پس آماده باشید چرا که امروز نسخه‌ای از آن برای اندروید لو رفت و شما می‌توانید به‌راحتی آن را دانلود کنید.دیگر لازم نیست که برای کار با آن صاحب یک گوشی ویندوزفونی باشید.لینک دانلود این دستیار صوتی نیز در انتها قرار دارد.

Cortena in HTC One M9

در ماه می سال جاری مایکروسافت رسما اعلام کرد که می‌خواهد تا دستیار صوتی محبوبش، کورتنا را برای اندروید هم منتشر کند تا کاربران اندروید هم از آن بتوانند استفاده کنند و لذت ببرند.مایکروسافت عملا با این حرف خود راه جنگ را با گوگل ناو در پیش گرفت و حالا به‌سادگی می‌توان بین این دو دستیار صوتی یک بررسی بسیار بهتر انجام داد و دید که به‌واقع کدامیک از این دستیارها می‌توانند عملکرد بهتری را داشته باشند.

کورتنا در اچ تی سی وان ام9

مطمئنا تب زیادی برای بررسی این دو دستیار راه خواهد افتاد البته باید منتظر ماند تا مایکروسافت خودش رسما کورتنا را برای اندروید عرضه کند و تمامی مشکلات را مرتفع سازد.با‌توجه به‌اینکه با نزدیک‌تر شدن به زمان رونمایی از نسخه‌ی نهایی خانواده‌ی ویندوز10، شایعات و اخبار پیرامون آن حسابی داغ است و این احتمال وجود دارد که مایکروسافت همزمان با این رویداد رسما خبر از ورود دستیار صوتی‌اش به قلمرو اندروید بدهد.

HTC One M9 With Cortena

حال برطبق شایعات افشاگران توانسته‌اند تا نسخه آزمایشی این دستیار صوتی را برای اندروید بدست آورند و با موفقیت نیز آن را بر روی گوشی وان ام9 نصب و اجرا کرده‌اند و البته کورتنا به‌سادگی مانند قبل می‌تواند به‌تمامی دستورات گفته‌شده عمل کند و مشکلی از این بابت ندارد و شاید این همان نسخه نهایی است!پاسخ به درخواست‌هایی در زمینه‌ی وضعیت آب و هوا یا مواردی ابتدایی مانند برقراری تماس با یکی از اعضای مخاطبان گوشی، تنظیم ساعت هشدار و بقیه‌ی موارد.

Cortena

البته هنوز ایراد بزرگی که وجود دارد این است که این دستیار صوتی هنوز با گفتن کلمه‌ی “Hey Cortana” کار نمی‌کند حتی زمانی که شما درون برنامه هستید.امیدواریم که مایکروسافت این مشکل را نیز بتواند رفع کند و این برنامه به‌خوبی بر روی اندروید نیز همانند ویندوزفون کار کند.این نسخه می‌تواند نشان از این باشد که مایکروسافت درحال آماده سازی آن برای اندروید است و زمان زیادی تا معرفی آن نمانده است و این برای طرفدارانش بسیار خوش‌حال کننده است.

Cortena in Android

اگر علاقه‌مند به نصب این دستیار صوتی هستید،می‌توانید آن را از اینجا دانلود کنید.نظر خود را پس از استفاده ار آن با ما به‌اشتراک بگذارید.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه