تصویر برند مایکروسافت بر روی گوشی های لومیا رویت شد. | مقاله آی تی

تصویر برند مایکروسافت بر روی گوشی های لومیا رویت شد.

- آبان ۱۳, ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۶ بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=3192

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

گوشی لومیا تحت برند مایکروسافت

گوشی لومیا تحت برند مایکروسافت

در هفته های اخیر شایعات زیادی منتشر شد در خصوص اینکه مایکروسافت قصد حذف برند نوکیا را دارد.این شایعات در حالی منتشر شد که مایکروسافت قبل از خرید نوکیا اعلام کرده بود گوشی های لومیا همچنان با نام نوکیا لومیا منتشر خواهند شد،اما با گذشت بیش از دو ماه از این اتفاق اکنون مایکروسافت در حال حذف نام نوکیا از روی گوشی های خود است که انتشار تصویری از یک گوشی با برند مایکروسافت این شایعات را قوت بخشید.

همان طور که در تصویر بالا مشاهده می کنید،برند مایکروسافت بر روی این گوشی قرار دارد که احتمالا در آینده ای نه چندان دور از این گوشی رونمایی خواهد شد. شک ظاهری این گوشی بسیار مشابه گوشی های لومیا 520 و 530 است،مشخصات فنی ناچیزی از این تلفن هوشمند نیز منتشر شده،از جمله نام آن که RM-1090 نام دارد و همچنین نوع صفحه نمایش که اعلام شده از نوع qHD با رزولوشن 960 در 550 پیکسل می باشد.

هنوز این اخبار و شایعات توسط مایکروسافت تأیید یا رد نشده است،اما به نظر می رسد که این موضوع به واقعیت بدل شود،شاید افزایش فروش گوشی های لومیا تحت برند نوکیا در هفته های اخیر باعث شده که مایکروسافت دست به چنین اقدامی بزند،همچنین اخبار ضد و نقیضی از دفتر نوکیا در فنلاند به گوش می رسد که قصد بازگرداندن نوکیا را به عرصه ی رقابت بین تلفن های هوشمند دارد.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه