رندر هایی از نسخه 2015 نکسوس 5 ال جی منتشر رفت. | مقاله آی تی

رندر هایی از نسخه 2015 نکسوس 5 ال جی منتشر رفت.

- مرداد ۲۴, ۱۳۹۴ - ۲۱:۱۶ بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=6188

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

نسخه 2015 نکسوس 5

نسخه 2015 نکسوس 5

اگر تا به امروز اخبار مربوط به نکسوس جدید گوگل را دنبال کرده باشید احتمالا خبر دارید که امسال قرار است دو نکسوس معرفی شود.یک نکسوس با نام نکسوس هواوی که همان نسخه 7 این گوشی است و نکسوس دیگر نسخه 2015 نکسوس 5 ال جی می باشد.چندی پیش تعدادی تصویر از نکسوس هواوی لو رفت که در کنار آن نیز به برخی از مشخصات سخت افزاری این گوشی اشاره شده بود.اخیراً تصاویری رندر شده هم از نسخه 2015 نکسوس 5 منتشر شده که در ادامه مشاهده خواهید کرد.

در خصوص این دو نکسوس باید بگوییم که نکسوس هواوی از انداطه ای بزرگتر نسبت به نکسوس جدید ال جی برخوردار خواهد بود و در قابل یک فبلت معرفی می شود.رندر هایی که در ادامه مشاهده خواهید کرد توسط OneLeaks@ به همراه وبسایت USwitch منتشر شده اند.این رندر ها در اصل با هدف آشنایی تولیدکنندگان لوازم جانبی با گوشی های هوشمند برای ساخت قاب های محافظ و سایر لوازم جانبی،منتشر می شوند اما به کمک این رندر ها می توان به برخی از ویژگی های گوشی های هوشمند پی برد.

LG Nexus 5 2015

با توجه به این تصاویر می توان به برخی از ویژگی های کلیدی نسخه 2015 نکسوس 5 پی برد نظیر،صفحه نمایش 5.2 اینچی،برخورداری از اسکنر اثر انگشت در بخش پشتی گوشی و بلند گو های استریو در بخش جلویی آن.همچنین در بخش پایینی این گوشی درگاه USB نوع C به چشم می خورد.براساس این تصاویر ابعاد نکسوس 5 2015 به صورت 146.9 در 72.9 در 8 میلی متر است.با توجه به تصاویر نمی توان با جنس بدنه این نکسوس پی برد،هر چند برخی شایعات خبر از فریم فلزی در کنار بدنه پلاستیکی در این نکسوس می دهند.

Nexus 5 2015

کمپانی گوگل طبق روال همیشگی خود در نیمه دوم ماه اکتبر هر سال از نکسوس جدید رونمایی میکند که اگر امسال هم همین روال طی شود تقربا دو ماه دیگر شاهد رونمایی از نسخه 2015 نکسوس 5 به همراه نکسوس 7 خواهیم بود.

تصاویر بیشتر از Nexus 5 2015 :

Nexus 5 LG

LG Nexus

Google Nexus

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه