منتظر یک فبلت بالارده در نیمه چهارم سال از سوی ال جی باشید. | مقاله آی تی

منتظر یک فبلت بالارده در نیمه چهارم سال از سوی ال جی باشید.

- شهریور ۴, ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۷ بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=6417

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

LG G4

LG G4

در اوایل سال جاری میلادی رئیس بخش ارتباطات ال جی الکترونیکز،آقای چو جون هو اعلام کرد که این کمپانی قصد دارد در نیمه دوم سال 2015 از یک دستگاه بالارده و قدرتمند رونمایی کند.حال طبق اخباری که اخیراً منتشر شده به نظر می رسد این کمپانی در حال آماده سازی دستگاه خود برای معرفی رسمی است.

متاسفانه آقای چو جون هو اطلاعات زیادی از این گوشی ارائه نداد اما از آنجایی که این دستگاه قرار است یک محصول بالارده و قدرتمند باشد پس باید شاهد یک گوشی با بدنه ی فلزی و شیشه ای باشیم.مسلماً کمپانی ال جی با معرفی این دستگاه بالارده قصد ندارد هیچ لطفی به پرچمداران رقیب وطنی خود بکند بلکه می خواهد به رقیبی جدی تر برای این کمپانی تبدیل شود.

درکنفرانس سه ماهه سوم ال جی که روز دو شنبه برگزار شد آقای چو جون هو از یک گوشی اسرار آمیر حرف است و اعلام کرد که این دستگاه یک محصول بالارده نخواهد بود و آز آنجایی که نمی توان به عادلانه بودن کلمات و گفته های خبرنگراران اطمینان حاصل کرد پس نباید خیلی زود در مورد این محصول قضاوت شود.با این حال آقای چو جون هو پیشتر اعلام کرده بود که ال جی یک فبلت قدرتمند در سه ماهه چهارم سال 2015 معرفی خواهد کرد که به نظر می رسد وجود این محصول هم حقیقت داشته باشد و مستقل از دستگاهی باشد که در کنفرانس سه ماهه سوم ال جی از آن نام برده شد.

کمپانی ال جی از نوع این محصول حرفی نزده است ولی می توان حدس زد که این دستگاه یک فبلت بالارده باشد که قصد رقابت با محصولات سایر کمپانی ها نظیر نوت 5 سامسونگ و آیفون 6 اس اپل را دارد.حالا آیا ال جی این فبلت را به قلم هوشمند مجهز می کند یا خیر؟بحث جدایی محسوب می شود که درآینده با انتشار اخبار بیشتر مشخص می شود.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه