تلفن هوشمند لنوو Smart Cast ،مجهز به پروژکتور معرفی شد. | مقاله آی تی

تلفن هوشمند لنوو Smart Cast ،مجهز به پروژکتور معرفی شد.

- خرداد ۹, ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۰ بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=4409

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

Lenovo Smart Cast

Lenovo Smart Cast

محصول دیگری که کمپانی لنوو در جریان کنفرانس Lenovo Tech World رونمایی کرد یک تلفن هوشمند با نام Smart Cast می باشد.این تلفن هوشمند با سایر گوشی های موجود در بازار تفاوتی اساسی دارد.این گوشی مجهز به پروژکتور در بالای صفحه نمایش می باشد.در ادامه با ما همراه باشید تا با تلفن هوشمند Smart Cast بیشتر آشنا شوید.

پیش از لنوو کمپانی سامسونگ از فناوری پروژکتور در تعدادی از تلفن های هوشمند خود استفاده کرده است و می توان گفت این نخستین باری نیست که گوشی با چنین ویژگی معرفی می شود،اما نوع کاربرد پروژکتور در تلفن هوشمند Smart Cast برای نخستین بار توسط لنوو مورد استفاده قرار گرفته است.این کمپانی از پروژکتور موجود در گوشی Smart Cast بر خلاف نمایش فیلم ها بر روی دیوار یا پرده سینما،برای به نمایش گذاشتن یک کیبورد مجازی استفاده کرده است.

Smart Cast

همان طور که در تصویر ابتدای متن مشاهده می کنید،پروژکتور مورد استفاده در این تلفن هوشمند با تاباندن نوری بر روی سطح زمین،کیبوردی به صورت مجازی در اختیار کاربر قرار می دهد که اندازه آن تقریبا هم اندازه کیبور های مورد استفاده برای کامپیوتر ها می باشد.این کار باعث می شود تا کاربر با سرعت بیشتری با تایپ کردن بپردازد چرا که کیبورد مجازی نصب شده در تلفن هوشمند به مراتب کوچکتر از این کیبور مجازی می باشد.

اسمارت کست

کمپانی لنوو اطلاعات خاصی در خصوص گوشی Smart Cast ارائه نکرده است،باید در آینده منتظر مشخصات فنی این گوشی و همچنین کاربرد های بیشتر پروژکتور مورد استفاده آن باشیم.

لنوو

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه