دانگل لنوو با نام Lenovo Cast برای رقابت با کروم کست معرفی شد. | مقاله آی تی

دانگل لنوو با نام Lenovo Cast برای رقابت با کروم کست معرفی شد.

- خرداد ۸, ۱۳۹۴ - ۲۳:۳۶ بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=4402

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

Lenovo Cast

Lenovo Cast

کمپانی لنوو در جریان کنفرانس Lenovo Tech World که در شهر پکن برگزار شد علاوه بر معرفی سه تبلت با نام های Ideapad 100 و Z41 و Z51 از دانگل خود با نام Lenovo Cast رونمایی کرد که می تواند رقیبی جدی برای دانگل کروم کست گوگل و دانگل روکو باشد.

به کمک دانگل لنوو کست می توانید همانند سایر دانگل ها محتوا های چند رسانه ای خود نظیر تصاویر،فیلم ها و موسیقی را به صورت بی سیم بر روی تلویزیون خود با دوستانتان به اشتراک بگذارید.این دانگل توسط پورت HDMI به تلویزیون متصل شده و از طریق وای فای با گوشی ارتباط بر قرار می کند.

لنوو کست

این دانگل قابلیت به اشتراک گذاری فیلم هایی با کیفیت فول اچ دی را نیز دارا می باشد.وای فای مورد استفاده ر دانگل لنوو کست دارای دو فرنکانس 5 و 2.4 گیگاهرتزی می باشد که از قدرت برقراری ارتباط بسیار بالایی برخوردار است،به اندازه ای که حتی از پشت یک دیوار نیز بدون هیچ مشکی به دستگاه مورد نظر متصل می شود.حداکثر برد وای فای این دانگل حدود 20 متر اعلام شده است.قیمت تعیین شده برای دانگل لنوو 50 دلار می باشد و از ماه آگوست همزمان با معرفی تبلت Thinkpad 10 عرضه خواهد شد.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه