معرفی کامپیوتر گیمینگ Ideacenter Y900 RE لنوو و ریزر در CES 2016 | مقاله آی تی

معرفی کامپیوتر گیمینگ Ideacenter Y900 RE لنوو و ریزر در CES 2016

- دی ۱۹, ۱۳۹۴ - ۲۱:۳۱ بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=7224

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

Ideacenter Y900 RE

Ideacenter Y900 RE

کمپانی لنوو در CES امسال علاوه بر معرفی لپ تاپ گیمینگ Ideapad Y900 ، از یک کامپیوتر رومیزی گیمینگ نیز رونمایی کرد.این کامپیوتر گیمینگ Ideacenter Y900 RE نام دارد و با همکاری کمپانی ریزر ساخته شده است.

در CES امسال شرکت لنوو از یک کامپیوتر گیمینگ رونمایی کرده که حاصل نخستین همکاری این شرکت با کمپانی ریزر است،این کامپیوتر Ideacenter Y900 RE نام دارد و نسل جدید کامپیوتر گیمینگ Y900 است.

Ideacenter Y900 RE Keyboard

اطلاعات خاصی در خصوص این محصول در دسترس نیست و فقط تصاویر مربوط به آن منتشر شده که در این تصاویر شاهد کیبورد مکانیکی Black window chroma ساخت ریز و همچنین موس مخصوص بازی Mamba Chroma این کمپانی هستیم.

بر روی بدنه کیس این کامپیوتر یک افکت نوری تعبیه شده که این افکت نوری نیز توسط شرکت ریزر ساخته شده است.در خصوص این افکت نوری کمپانی لنوو اعلام کرده که کاربران می توانند آن را شخصی سازی کنند و متناسب با سلیقه خود تنظیم نمایند.

Ideacenter Y900 RE Mouse

در کنار معرفی Ideacenter Y900 RE خبر هایی هم در خصوص ادامه همکاری لنوو و ریزر منتشر شده که در این اخبار اعلام شده در آینده هم شاهد معرفی محصولات مشترک بین این دو کمپانی هستیم و شرکت لنوو قصد دارد از لوازم جانبی و تکنولوژی های شرکت ریزر در محصولا خود استفاده کند.

اخبار مربوط به نمایشگاه CES 2016 را از لینک زیر دریافت کنید.

CES 2016

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه