تصاویری جدید از آیفون6 | مقاله آی تی

تصاویری جدید از آیفون6

- تیر ۱۴, ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۹ بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=1997

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

ipone-6-leaks-toranji-4-1024x768

 

تقریبا هر ماه تعدادی تصویر منتشر می شوند که گفته می شود این تصاویر مربوط به نسل بعدی گوشی هوشمند آیفون یعنی آیفون6 هستند اما همچنان مشخص نیست که آیا این تصاویر واقعی هستند با خیر؟

به تازگی تصاویر جدیدی از آیفون6 منتشر شده است که گفته شده این تصاویر توسط عینک گوگل گرفته شده اندو صحت این عکس ها نیز مانند عکس های قبلی همچنان نامشخص و تأیید نشده است.

به گفته اعضا وبسایت ایرانی ترنجی،این صاویر به صورت اختصاصی به دستشان رسیده و وبسایت های بزرگی نظیر فون آرنا نیز این تصاویر را در وبسایتشان قرار داده اند.

ipone-6-leaks-toranji-1024x768

 

با توجه به این تصاویر می توان گفت بدنه آیفون جدید تمام فلزی بوده و لبه های کنار آن نیز به زیبایی سیلق خورده وتراش داده شده اند.همچنین حاشیه باریک صفحه نمایش و تاچ آیدی در این تصاویر مشخص است.در این تصاویر آرم اپل نیز مشخص است اما چیزی که در مورد این آرم نامعلوم می بشد درخشان بودن آن است(مانند لپ تاپ های مک بوک)ipone-6-leaks-toranji-2-1024x768

 

در تصویر بالا دکمه با home آیفون نیز مشخص است،در تصاویر بالا نیز فلش LED دوگانه نیز قابل مشاهده است.

ipone-6-leaks-toranji-3-1024x768

 

منبع:ترنجی

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه