باتری iphone 6 یک باتری 1810 میلی آمپر ساعتی خواهد بود. | مقاله آی تی

باتری iphone 6 یک باتری 1810 میلی آمپر ساعتی خواهد بود.

- مرداد ۲۶, ۱۳۹۳ - ۱۹:۲۵ بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=2477

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

باتری iphone 6

همان طور که اطلاع دارید صفحه نمایش iphone 6  نسبت به آیفون های قبلی بزرگتر خواهد بود(4.7 اینچ)و همین عامل باعث افزایش مصرف باتری این گوشی خواهد شد اما طبق اخبار منتشر شده باتری مورد استفاده در iphone 6 یک باتری 1810 میلی آمپر ساعتی خواهد بود که تفاوت چندانی با باتری های قبلی نخواهد داشت.

بر اساس تصاویری که توسط وبسایت فرانسوی nowhereelse.fr این گوشی مجهز به باتری 1810 میلی آمپر ساعتی خواهد بود و شایعات قبلی در مورد باتری 1810 میلی آمپر ساعتی iphone 6 را قوت می بخشد.

باتری iphone 6

در تصاویر منتشر شده آرم اپل نیز بر روی باتری ها حک شده و کیفیت تصاویر نیز بالا می باشد و به راحتی می توان از 1810 میلی آمپر ساعتی این باتری اطمینان حاصل کرد.قبل از افشای این تصاویر اخباری دیگر در مورد نوع باتری iphone 6 منتشر شده بود که گفته شده بود باتری مورد استفاده در این گوشی 2100 میلی آمپر خواهد بود اما به دلیل نداشتن مدرکی قابل قبول این خبر توسط هیچ کارشناسی تایید نشد اما این تصاویر مدرک قابل قبولی به حساب می آید.

باتری iphone 6

در مورد باتری آیفون 6 با اندازه 5.5 اینچ هم روز گذشته مطلبی منتشر شد که در آن اعلام کردیم باتری مورد استفاده در این نسخه یک باتری 2915 میلی آمپر ساعتی خواهد بود که می توانید از اینجا مشاهده کنید.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه