نسخه جدید internet explorer با توانایی تشخیص دستگاه کاربر | مقاله آی تی

نسخه جدید internet explorer با توانایی تشخیص دستگاه کاربر

- فروردین ۱۶, ۱۳۹۳ - ۰۷:۳۴ بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=801

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

3-300x400

 

نسخه جدید به‌روز رسانی شده مرورگر وب شرکت مایکروسافت دارای امکانات جدیدی خواهد بود که از جمله امکانات آن می‌توان به سیستم سینک شدن مرورگر بر روی پلتفرم‌های مختلف اشاره نمود.

مایکروسافت درطول  چند ماه گذشته به شدت به سراغ رفع ایرادهای امنیتی مرورگر خود بوده است و حتی درطول 6 ماه اخیر بارها به کرابران خود هشدار داد که تنها از نسخه 11 این مرورگر استفاده کنند ولی همواره امکانات این مرورگر زیر سایه مرورگرهای محبوب موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم بوده است و به همین دلیل نیز مسئولان اجرایی internet explorer تصمیم گرفتند تا با افزودن امکانات جدید به این مرورگر بتوانند مخاطبین را به آن جذب کنند.

از جمله امکانات ویژه نسخه جدید اینترنت اکسپلورر می‌توان به امکان توانایی تشخیص دستگاه کاربر اشاره نمود و به این ترتیب با ذخیره اطلاعاتی مانند بوک مارک‌ها و رمزهای ورودی تنها یک‌بار انجام خواهد شد و بر روی دستگاه‌های مختلف تنها با اصال به اکانت خود می‌توانند به این امکانات بر روی دستگاه‌های مختلف دسترسی داشته باشند.

این سیستم می‌واند بین ویندوز 7، ویندوز 8 و ویندوز 8.1 و تبلت‌های ویندوزی و ویندوزفون به صورت کامل تفاوت قائل شه و هریک را به‌صورت مجزا شناسایی نماید. البته این به‌روزرسانی برای تمامی مقاصد یاد شده قابل دست یابی خواهد بود.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه