اشتباه قرار دادن قلم S Pen در نوت 5 می تواند موجب بروز مشکلاتی برای این فبلت شود. | مقاله آی تی

اشتباه قرار دادن قلم S Pen در نوت 5 می تواند موجب بروز مشکلاتی برای این فبلت شود.

- شهریور ۴, ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۳ بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=6420

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

S Pen in Galaxy Note 5

S Pen in Galaxy Note 5

پیش از معرفی فبلت گلکسی نوت 5 ،فبلت های قبلی سامسونگ به گونه ای طراحی شده بودند که از اشتباه قرار دادن قلم S Pen در آن جلوگیری می کرد اما در فبلت جدید این کمپانی،محل قرارگیری قلم S Pen به گونه دیگری طراحی شده است و متاسفانه در این طراحی امکان قرار دادن اشتباه قلم S Pen در فبلت نوت 5 وجود دارد.

در گلکسی نوت 5 دیگر آن مکانیزم ایمنی که در بخش قلم S Pen فبلت های پیشین اعمال شده بود وجود ندارد که نبود این ویژگی می تواند عواقی بدی برای فبلت های نوت 5 داشته باشد.اگر کاربران این فبلت در صورت پرت شدن حواس،قلم S Pen را از بخش پشتی در جای خود قرار دهند فبلت آن ها با دچار آسیب جدی خواهد شد.

اگر این قلم به طور بر عکس در جای خود قرار بگیرد موجب گیر کردن آن مکان قرارگیری قلم S Pen می شود،همچنین ممکن است بخش فشاری این قلم که به واسطه آن قلم به سمت بیرون هدایت می شود دچار مشکل شود و در نهایت فبلت شما قابلیت تشخیص خودکار قلم را از دست بدهد.

اگر شما هم از گلکسی نوت 5 استفاده می کنید یا قصد خرید و استفاده از این فبلت را دارید،ابتدا دفترچه راهنمای این گوشی را کامل مطالعه نمایید و همچنین در هنگام استفاده از قلم S Pen مواظب باید که از سمت اشتباه در محل خود قرار ندهید و پیش از دادن گوشی خود به سایر افراد از جمله کودکان،قلم آن را از محلش خارج کرده و دور از دسترس کودکان قرار دهید.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه