هواوی در نیمه اول 2015 توانست به رکورد 20 میلیونی(2.63 میلیارد دلار) در فروش گوشی های سری آنر برسد. | مقاله آی تی

هواوی در نیمه اول 2015 توانست به رکورد 20 میلیونی(2.63 میلیارد دلار) در فروش گوشی های سری آنر برسد.

- مرداد ۱۳, ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۶ بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=5897

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

Huawei Honor 6 Plus

Huawei Honor 6 Plus

شرکت هواوی با هدف کاهش هزینه های ناشی از عرضه محصولات خود،از یک سری تلفن های هوشمند با نام آنر رونمایی کرد که این محصولات آنلاک شده به صورت آنلاین به فروش می رسیدند.حال این کمپانی چینی به تازگی اعلام کرده که توانسته در نیمه اول سال 2015،بیش از 20 میلیون از این سری گوشی های هوشمند را با ارزشی نزدیک به 2.63 میلیارد دلار به فروش برساند.

از جمله محصولات پر فروش سری آنر هواوی گوشی های آنر 6 پلاس و آنر 4 ایکس است که هواوی اعلام کرده توانسته در سال گذشته بیش از 3 میلیون از این گوشی ها را در سراسر جهان به فروش برساند.این کمپانی همچنین پیش بینی می کند با فروش گوشی Honor 7 در بازا های اروپا به موفقیت های بیشتری برسد.هواوی اکنون تمرکز و هدف خود را برای رسیدن به رکورد فروش 40 میلیون دستگاه از سری گوشی های آنر تا پایان سال جاری،معطوف کرده است.

افزایش میزان فروش گوشی های سری Honor هواوی تأثیر مستقیمی در افزایش سود مالی این کمپانی داشته که این عامل یکی از مهمترین عواملی بوده که سبب دستیابی به موفقیت فروش بیش از 48 میلیون دستگاه از محصولات هواوی در نیمه اول سال 2015 شده و این کمپانی را با افزایش 69 درصدی میزان فروش رو به رو کرده است.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه