هواوی در نمایشگاه IFA از یک فبلت جدید رونمایی خواهد کرد. | مقاله آی تی

هواوی در نمایشگاه IFA از یک فبلت جدید رونمایی خواهد کرد.

- مرداد ۱۸, ۱۳۹۴ - ۲۱:۳۲ بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=6001

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

فبلت جدید هواوی

فبلت جدید هواوی

اخیراً توییتی توسط Evan Blass در توییتر منتشر شده که در آن تصویری از یک فبلت منتسب به کمپانی هواوی لو رفته است.این لو دهنده حرفی از نام این فبلت نزده است ولی اعلام کرده که این محصول قرار است در نمایشگاه IFA 2015 در برلین در تاریخ دوم سپتامبر به طور رسمی معرفی شود.در ادامه با ما همراه باشید.

در توییتی که توسط این لو دهنده منتشر شده اعلام شده که این فبلت احتمالا از سری D محصولات کمپانی هواوی می باشد و مجهز به فناوری Force Touch خواهد بود اما در دومین توییتی که در ادامه مشاهده خواهید کرد اعلام شده که این فبلت از سری D نخواهد بود چرا که هواوی از معرفی محصولی از این سری منصرف شده است و همچنین اعلام کرده که فبلت جدید هواوی از فناوری Force Touch بهره نخواهد برد.

Evan Blass

برای کسانی که با فناوری Force Touch آشنا نیستند باید بگوییم که فورس تاچ ویژگی است که کمپانی اپل برای نخستین بار بر روی ساعت هوشمند خود اعمال کرد که به کمک این ویژگی صفحه نمایش لمسی می تواند تفاوت بین لمس کردن عادی و لمس با فشار بیشتر را تشخیص دهد که با توجه به میزان فشار بر روی صفحه نمایش تنظیمات مختلفی را د دسترس کاربر قرار دهد.

این فناوری احتمالا مهمترین تفاوت بین گوشی های قبلی اپل با آیفون 6اس و آیفون 6 اس پلاس باشد.اما کمپانی ZTE نخستین شرکتی است که این فناوری را بر روی یک تلفن هوشمند قرار داده.ماه گذشته بود که کمپانی ZTE با معرفی تلفن هوشمند Axon Mini از نخستین گوشی مجهز به فناوری فورس تاچ رونمایی کرد.

به نظر می رسد پیاده سازی فناوری فورس تاچ بر روی گوشی های هوشمندی به آن راحتی که فکر می کنیم نباشد،به همین دلیل احتمالا کمپانی هواوی نیز استفاده از این قابلیت را در تلفن های هوشمند خود فعلا متوقف کرده است.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه