تلفن هوشمند هواوی ATH-AL00 در وبسایت TENNA رویت شد. | مقاله آی تی

تلفن هوشمند هواوی ATH-AL00 در وبسایت TENNA رویت شد.

- مرداد ۱۳, ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۴ بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=5908

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

Huawei ATH-AL00

Huawei ATH-AL00

به تازگی تلفن هوشمندی با نام ATH-AL00 منتسب به کمپانی هواوی در وبسایت استاندارد های کشور چین رویت شده است که توانسته گواهینامه استاندارد TENNA را دریافت کنید.براساس تصاویری که از این گوشی در وبسایت TENNA منتشر شده،به نظر می رسد این تلفن هوشمند مجهز به نوعی دوربین چرخان می باشد.برای آشنایی با مشخصات سخت افزاری این گوشی در ادامه با ما همراه باشید.

گوشی ATH-AL00 در قسمت جلویی از یک طراحی ساده و معمولی برخوردار است ولی در بخش پشتی دوربینی قرار گرفته که به نظر می رسد قابلیت چرخیدن دارد.البته از آنجایی که بخش جلویی این تلفن هوشمند فاقد دوربین سلفی است،احتمال چرخشی بودن دوربین پشتی این گوشی می تواند حقیقت داشته باشد.

ATH-AL00

دوربین این گوشی در جعبه ی مستطیل شکل کوچکی قرار گرفته که کمی از بدنه گوشی بیرون زده و به نظر می رسد قابل حرکت باشد.به این صورت که دوربین را می تواند در راستای عمود حرکت و تغییر مکان داد.

در تصاویری که در ادامه مشاهده خواهید کرد،در بخش سمت راست گوشی ATH-AL00 یک شاتر دوربین قرار دارد که گفته شده این شاتر دوربین مجهز به اسکنر اثر انگشت نیز می باشد ولی این موضوع هنوز تأیید شده نیست و متاسفانه در وبسایت TENNA نیز جزئیات خاصی از دوربین این گوشی منتشر نشده است.

ATH-AL00

در وبسایت TENNA دو نسخه از این تلفن هوشمند منتشر شده.نسخه ای که با نام ATH-AL00 شناخته می شود و نسخه ی دیگری که ATH-AL00H نام دارد و پیش بینی می شود که نسخه ی بالا رده گوشی ATH-AL00 خواهد بود.به نظر می رسد هواوی قصد دارد همانند سال گذشته دو نسخه از این تلفن هوشمند را روانه بازار کند.یک نسخه استاندارد و دیگری نسخه بالا رده.

نظر شما در مورد این گوشی و طراحی دوربین آن چیست؟نظرتان را با ما در میان بگذارید.

ATH-AL00

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه