مدیر مالی اچ پی :بیش از 55 هزار نفراز کارکنان این شرکت اخراج خواهند شد. | مقاله آی تی

مدیر مالی اچ پی :بیش از 55 هزار نفراز کارکنان این شرکت اخراج خواهند شد.

- مرداد ۳۰, ۱۳۹۴ - ۲۰:۳۴ بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=6312

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

HP CFO

HP CFO

مدیر مالی کمپانی اچ پی خانم کتی لسجک اعلام کرده 5 درصد بیشتر از 55 هزار نفری که برای اخراج شدن برنامه ریزی کرده بودند،اخراج خواهند شد.

این اخراج طولانی مدت که از سال 2012 آغاز شده بود که هدف اولیه آن شامل اخراج 25000 نفر از کارکنان این شرکت می شد،اما این موضوع به اندازه ای رشد کرد که اکنون خبر از اخراج 55 هزار نفر و حتی بیشتر از این نیز به گوش می رسد.

در حال حاضر که تعداد کارکنان اخراجی رو به رشد است خانم لسجک یک عدد مشخصی از تعداد افرادی که قرار است اخراج شوند نداده است و فقط اعلام کرده کم کردن نیروی کار اچ پی ایجاد تغییرات و بازسازی های ساختاری را کمتر خواهد کرد.

مدیر مالی این شرکت در گفتگوی تلفنی خود با روزنامه وال استریت ژورنال در مورد این موضوع چنین گفته است:

ما در حال نزدیک شدن به پایان برنامه بازسازی خود هستیم که در سال 2012 آغاز شد،در همین راستا در اواخر سه ماهه سوم امسال 3900 نفر و در سه ماهه چهارم 55000 نفر از کارکنان این شرکت اخراج خواهند شد.

موضوع اخراج کارکنان اچ پی تا ماه اکتبر به پایان خواهد رسید و انتظار می رود که این موضوع 5.5 میلیارد دلار برای این کمپانی هزینه داشته باشد.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه