اولین نسخه از اندروید ام منتشر شد. | مقاله آی تی

اولین نسخه از اندروید ام منتشر شد.

- تیر ۱۹, ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۰ ۱ دیدگاه - https://it-research.ir/?p=5019

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

Android M

Android M

بالاخره پس از صرف مدتی زمان گوگل اولین آپدیت آزمایشی اندروید ام را برای دستگاه های نکسوسی خود بصورت OTA منتشرکرد.نسخه‌ی جدید سیستم عامل اندروید گوگل در اواخر ما می و در کنفرانس I/O 2015 معرفی شد و گوگل نیز مانور زیادی به‌خصوص دربحث باتری روی آن داد.همچنین گوگل وعده‌داد که دو نسخه ازمایشی و بتا از اندروید ام را پیش از معرفی نسخه نهایی برای دستگاه‌های نکسوس خود منتشر خواهدکرد.زمان این دو آپدیت نیز اواخر جون و جولای گفته شده‌بود.

اما بالاخره با کمی تاخیر گوگل امروز توانست تا اولین آپدیت از اندروید ام را امروز بصورت OTA منتشر کند.البته شما می‌توانید خودتان اقدام به دانلود مستقیم آن کنید اما بهتر است صبر کنید تا دستگاه نکسوس‌تان شما را باخبر کند و آن را بصورت OTA دریافت‌کنید.

گوگل حدس میزند که تمامی دستگاه‌های نکسوس تا چندروز آینده آن را دریافت خواهندکرد.دستگاه‌هایی که آپدیت اول بتا را دریافت خواهندکرد شامل نکسوس5 ال‌جی،نکسوس6 موتورولا،نکسوس7 ایسوس و نکسوس9 اچ‌تی‌سی خواهدبود.

در آخر نیز باید گفت که نسخه نهایی اندروید ام در پاییز امسال معرفی خواهدشد و پس از آن باید منتظر شرکت‌ها باشیم تا گوشی‌های خود را آپدیت کنند.

نظرشما راجع به اندروید ام چیست؟قابلیت‌های جدید و بهینه‌سازی‌هایش را دوست دارید یا خیر؟نظر خود را با ما به‌اشتراک بگذارید.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


یک دیدگاه
  • اندرويد ام

    مرداد ۴, ۱۳۹۴

    […] اولین نسخه از اندروید ام منتشر شد. | مقاله آی تی […]

    پاسخ دادن