از این پس می توانید توییت ها را در گوگل دسکتاپ هم جستجو کنید. | مقاله آی تی

از این پس می توانید توییت ها را در گوگل دسکتاپ هم جستجو کنید.

- شهریور ۲, ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۰ بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=6369

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

توییت ها در نتایج جستجوی گوگل

توییت ها در نتایج جستجوی گوگل

اگر شما از کاربران مشتاق توییتر هستید و از موتور جستجوی گوگل هم برای یافتن هر چیزی استفاده می کنید احتمالا تا الان متوجه شده اید که در اپلیکیشن موتور جستجوی گوگل،در هنگام جستجو با توییت ها هم به عنوان نتایج جستجو مواجه می شوید.حال کمپانی گوگل توییت ها را به نتایج جستجوی دسکتاپ هم اضافه کرده است و هم اکنون در دسکتاپ هم می توانید توییت ها را در گوگل جستجو کنید.

این گزینه پیش از این فقط محدود به گوشی ها می شد اما گوگل از ماه مه این ویژگی را به نسخه دسکتاپ خود هم اضافه کرده است.این خبر توسط حساب کاربری گوگل به کاربران اعلام شدکه در این توییت کمپانی گوگل اعلام کرد:گوگل و توییتر با همکاری هم این ویژگی را به نسخه دسکتاپ جستجوگر گوگل هم اضافه کرده اند.

نمایش توییت ها در نتایج جستجو گوگل فعلا فقط در دامنه اصلی این موتور جستجو یعنی google.com و فقط برای جستجو به زبان انگلیسی امکان پذیر است.در این زمینه ها کمپانی گوگل همیشه یک منبع ارزشمند برای یافتن افراد،مکان ها و… بوده است که حال با اضافه شدن این ویژگی به راحتی می توانید نظر و دیدگاه مردم در امور مختلف را هم مشاهده نمایید.

این دست همکاری ها بیش از پیش به شایعاتی که تاکنون در مورد گوگل و توییتر مطرح شده دامن می زند،شایعاتی که اعلام کرده اند گوگل(آلفابت) قصد خرید کمپانی توییتر را دارد.البته جدا از این گمانه زنی ها،چنین همکاری ها متقابلاً سودمند هستند که مشخصاً سبب محبوبیت بیش از پیش این دو کمپانی می شوند.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه