معرفی هدست واقعیت مجازی DayDream View گوگل | مقاله آی تی

معرفی هدست واقعیت مجازی DayDream View گوگل

- مهر ۱۴, ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۴ بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=8459

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

Google DayDream View

Google DayDream View

کمپانی گوگل شب گذشته در کنفرانس خبری خود، در کنار معرفی تلفن های هوشمند پیکسل و پیکسل ایکس ال، از یک هدست واقعیت مجازی هم با نام DayDream View رونمایی کرد.هدست واقعیت مجازی جدید گوگل نسبت به سایر هدست های موجود در بازار تفاوت های ظاهری و ساختاری فراوانی دارد که در ادامه به این تفاوت ها و ویژگی های این محصول اشاره شده است.

محصول دیگری که شب گذشته توسط شرکت گوگل معرفی شد، یک هدست واقعیت مجازی بود. این هدست واقعیت مجازی DayDream View نام دارد و بدنه آن با یک پوشش پارچه ای احاطه شده است.کمپانی گوگل در خصوص این پوشش پارچه ای گفته که هدف از انجام اینکار، راحتی استفاده برای کاربران است.

این هدست مجهز به یک کنترلر می باشد و فقط با گوشی های هوشمندی سینک می شود که توانایی پشتیبانی از پلتفرم DayDream را دارا باشند که گوشی های هوشمند جدید گوگل هم از این قائده مستثنی هستند.پوشش پارچه ای موجود بر روی هدست دی دریم ویو باعث می شود که تمیز کردن این محصول کار آسان تری شود.این هدست به فناوری با نام auto alignment مجهز شده است که به موجب این فناوری، تصویر موجود در داخل هدست بر اساس نحوه قرارگیری گوشی هوشمند، به صورت خودکار تنظیم می شود تا بهترین دید را برای کاربر داشته باشد.

هدست واقعیت مجازی دی دریم ویو

این هدست به صورت بی سیم به تلفن های هوشمند متصب می شود و با کمک کنترلر آن، می توان آن را در سه درجه آزادی تنظیم کرد. هدست واقعیت مجازی DayDream View حدود 220 گرم وزن دارد و نسبت به سایر هم نوعان موجود در بازار سبک تر است که البته این هدست فاقد هرگونه ردیاب خارجی می باشد.

قیمت عرضه این محصول 79 دلار اعلام شده است که از ماه نوامبر در رنگ خاکستری به بازار عرضه خواهد شد.البته براساس گفته های گوگل، رنگ های سفید و قرمز هم در آینده به رنگ های این محصول اضافه می شود.

DayDream View Controler

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه