گجت واقعیت مجازی گوگل برای مراسم وان‌پلاس 2 تمام شد. | مقاله آی تی

گجت واقعیت مجازی گوگل برای مراسم وان‌پلاس 2 تمام شد.

- تیر ۱۳, ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۰ ۱ دیدگاه - https://it-research.ir/?p=4813

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

Google Cardboard

Google Cardboard

همانطور که در پست قبلی نیز گفتیم گوشی وان‌پلاس 2 قرار است تا در پنجم مرداد رونمایی شود.شرکت وان‌پلاس نیز تصمیم گرفت تا گوشی خود را با استفاده از واقعیت مجازی معرفی‌کند و برای اینکار نیز قراراست از دستگاه واقعیت مجازی گوگل کمک‌بگیرد و این دستگاه را نیز در فروشگاه خود قرارداد.

اما به ناگهان سیل عظیمی از افراد شروع به‌خرید این دستگاه کردند تا در مراسم معرفی وان‌پلاس 2 شرکت‌نمایند و برای همین تنها پس ازگذشت ساعاتی از این اتفاق به‌سرعت موجودی این دستگاه تمام شد و اگر برای خرید آن به سایت شرک وان‌پلاس بروید با پیغام اتمام موجودی رویرو خواهیدشد.البته این را نیز باید در نظر که شرکت وان‌پلاس با فروش هرکدام از این دستگاه‌ها ضرر می‌کند اما با این وجود شرکت وان‌پلاس قول داده تا حداکثر 19 تیرماه دوباره این دستگاه را موجودکند.

Google Cardboard

به‌نظر می‌رسد شرکت وان‌پلاس به فروش خوب پرچمدارش، وان‌پلاس 2 امیدوار است و می‌خواهد این ضرر را با فروش خوب پرچمدارش جبران‌کند.با این اوصاف احتمالا بازهم مراسم معرفی گوشی وان‌پلاس 2 پرهیاهو و پرشور و بااستقبال جمعیتی زیاد برگزار خواهدشد و این هدف اصلی شرکت وان‌پلاس است.نظر شما راجع به این گوشی چیست؟گوشی وان‌پلاس 2 را می‌پسندید؟

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


یک دیدگاه
  • چگونه مراسم معرفی وان پلاس 2 را آنلاین ببینیم - journal-it

    مرداد ۵, ۱۳۹۴

    […] فروش گجت واقعیت مجازی گوگل هم برای همین بود هرچند که موجودی آن پس از مدت کوتاهی(چند هفته قبل) به اتمام رسید.به هرحال این مورد می تواند خلاقیت جالب باشد و باید دید […]

    پاسخ دادن