امکان ارتقای رایگان ویندوز 10 برای برخی از کاربران ویندوز 7و8 فراهم شد. | مقاله آی تی

امکان ارتقای رایگان ویندوز 10 برای برخی از کاربران ویندوز 7و8 فراهم شد.

- خرداد ۱۱, ۱۳۹۴ - ۲۱:۰۰ بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=4433

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

Windows 10

Windows 10

امروز برای برخی از کاربران ویندوز 7 ، 8 و 8.1 آیکونی در قسمت نوتفیکیشن ویندوز به نمایش در آمده که همانند آیکون تصویر بالا می باشد.کاربرانی که این آیکون را دریافت کرده اند می توانند از آپدیت رایگان ویندوز 10 بهره ببرند و نسخه کامل ویندوز 10 را به رایگان دریافت کنند.در ادامه با ما همراه باشید.

کاربران ویندوز های 7 و 8 و به خصوص 8.1 با کلیک بر روی این آیکون با پیغامی مشابه تصویر زیر رو به رو می شوند.

ویندوز 10

 

طبق توضیحات نوشته شده در تصویر بالا،با کلیک بر روی دکمه (( Reserve your free upgrade )) کاربر وارد صفحه جدیدی خواهد شد که در آن صفحه باید ایمیل خود را وارد کرده تا در زمان انتشار نسخه کامل ویندوز 10 ،آن را به طور رایگان در ایمیل خود دریافت کند.

windows 10

پس می توان گفت این پیغام امکان دانلود ویندوز 10 را در همان لحظه نمایش فراهم نمی کند بلکه سبب می شود تا کاربر با رزرو کردن امکان دریافت نسخه کامل ویندوز 10 بعد از انتشار آن،این ویندوز را در آینده به صورت رایگان دریافت کند.کمپانی مایکروسافت در خصوص انتشار نسخه کامل ویندوز 10 اعلام کرده این ویندوز در اواخر ماه آگوست عرضه خواهد شد.

آیا شما هم این آیکون را بر روی نوار نوتفیکیشن ویندوز خود دریافت کرده اید؟اگر دریافت کرده اید از کدام نسخه از ویندوز استفاده می کنید؟

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه