Galaxy S5 هم در چالش سطل آب سرد شرکت کرد. | مقاله آی تی

Galaxy S5 هم در چالش سطل آب سرد شرکت کرد.

- شهریور ۱, ۱۳۹۳ - ۱۴:۳۶ بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=2545

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

Samsung Galaxy S5

Samsung Galaxy S5

اگر در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی فعالیت داشته باشید احتمالا چالش ریختن آب سرد را تا الان شنیده اید،در این چالش افراد معروف سطل آب سرد به همراه یخ روی سر خود می ریزند و سه نفر دیگر را به انجام این کار دعوت می کنند،این کار برای حمایت از بیماران ALS است که مهمترین بیمار ALS حال حاضز دانشمند معروف استیون هاوکینگ است.در کنار این کار افراد معروف مبالغی نیز برای مبارزه با این بیماری پرداخت می کنند.

تا کنون افراد بزرگی دست به این کار زده اند که در دنیای تکنولوژی می توان از مارک زاکربرگ صاحب شبکه اجتماعی فیس بوک و بیل گیتس بنیانگذار کمپانی مایکروسافت نام برد،در ادامه انجام این کار کمپانی سامسونگ گوشی ضد آب خود یعنی Galaxy S5 را هم در این چالش قرار داد و از سه کمپانی دیگر درخواست کرد که این کار را با پرچمداران خود انجام دهند.سه گوشی دیگری که به این چالش دعوت شده اند اچ‌تی‌سی وان ام۸ ، آیفون 5S و لومیا ۹۳۰ هستند.

ویدئو مربوط به چالش سطل آب سرد گوشی Galaxy S5 را می توانید در پایان مطلب مشاهده کنید.

[jwplayer mediaid=”2547″]

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه