کمپانی Fossil از یک ساعت هوشمند تحت اندروید ویر رونمایی کرد. | مقاله آی تی

کمپانی Fossil از یک ساعت هوشمند تحت اندروید ویر رونمایی کرد.

- مرداد ۳۰, ۱۳۹۴ - ۱۸:۴۵ بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=6309

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

fossil SmartWatch

Fossil SmartWatch

کمپانی Fossil از شرکت های قدیمی تولید کننده گجت های پوشیدنی مختلف از جمله ساعت هوشمند Wrist PDA (رایانه مچی) است که پیش از به وجود آمدن اندروید نیز به تولید این ابزار مشغول بوده،این ساعت هوشمند تحت سیستم عامل پالم بود و به سرنوشت این سیستم عامل نیز دچار شد.این شرکت آماده است تا به محصولات جدید خود دوباره در بازار گجت های پوشیدنی به جایگاه بالایی دست پیدا کند،به همین منظور اخیرا با همکاری شرکت اینتل به تولید یک ساعت هوشمند تحت سیستم عامل اندروید ویر پرداخته است.

در کنفرانس توسعه دهندگان 2015 اینتل،شرکت Fossil از یک ساعت هوشمند دایره ای شکل با طراحی تخت که مشابه ساعت هوشمند موتو 360 موتورولا است رونمایی کرد.همچنین گفته شده این SmartWatch مجهز به پردازنده اینتل می باشد.

Fossil

در خصوص ابزار های پوشیدنی جدید شرکت Fossil مدیرعامل این شرکت،آقای کاستا کارتسوتیس گفت:

ترکیب برند های سبک زندگی مد ما با تخصص اینتل در تکنولوژی،سخت افزار و نوآوری در ایالت متحده،ما را به یک پیشتار در این بخش تبدیل خواهد کرد.

متاسفانه اطلاعات خاصی در مورد این ساعت هوشمند ارائه نشده است ولی پیش بینی می شود برای تعطیلات سال نوع میلادی به بازار عرضه خواهد شد.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه