ساعت های هوشمند جدید فسیل برای سال 2016 معرفی شدند. | مقاله آی تی

ساعت های هوشمند جدید فسیل برای سال 2016 معرفی شدند.

- اسفند ۲۷, ۱۳۹۴ - ۱۹:۱۹ بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=7553

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

ساعت های هوشمند فسیل

ساعت های هوشمند فسیل

کمپانی فسیل که یکی از بزرگترین تولیدکنندگان ساعت در جهان محسوب می شود، به تازگی از دو ساعت هوشمند تحت اندروید ویر رونمایی کرده است.این دو ساعت هوشمند با نام های Q Wander و Q Marshal شناخته می شوند.

کمپانی ساعت سازی فسیل از نخستین کمپانی هایی است که بعد از معرفی سیستم عامل اندروید ویر توسط گوگل،به تولید ساعت هوشمند اقدام کرد.این کمپانی در همین راستا به تازگی از ساعت های هوشمند جدید خود برای سال 2016 رونمایی کرده که Q Wander و Q Marshal نام دارند.ساعت هوشمند Q Wander از طراحی مشابه ساعت هوشمند قبلی این کمپانی برخوردار است و با توجه به صفحه نمایش دایره ای شکل آن،تقریبا مشابه گیر اس 2 سامسونگ است.این ساعت هوشمند نسخه اسپرت محصولات جدید فسل محسوب می شود و از طراحی مدرن تری برخوردار است.

Fossil Q Wander

Fossil Q Wander

ساعت هوشمند Q Marshal نسخه کلاسیک Q Wander است و از طراحی با سبک قدیمی تری برخوردار است.هر دو ساعت هوشمند جدید فسیل در دو نسخه 44 و 46 میلی متری به بازار عرضه خواهند شد.طبق گفته ها حداقل قیمت تعیین شده برای این دو اسمارت واچ 275 دلار می باشد.کاربرانی که قصد خرید این دو محصول را دارند می توانند بر اساس سلیقه خود رنگ بند،رنگ بدنه ،جنس و اندازه آن را انتخاب کنند.کمپانی فسیل هنوز حرفی از زمان دقیق عرضه این محصوا نزده است اما همان طور که این کمپانی گفته،این دو ساعت هوشمند، محصولات سال 2016 آن ها هستند،پس در سال جاری شاهد عرضه این دو محصول به بازار خواهیم یود.

Fossil Q Marshal

Fossil Q Marshal

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه