توییتر محدودیت 140 کاراکتری را برای پیام های مستقیم برداشت. | مقاله آی تی

توییتر محدودیت 140 کاراکتری را برای پیام های مستقیم برداشت.

- مرداد ۲۳, ۱۳۹۴ - ۲۲:۴۳ بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=6167

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

توییتر

توییتر

شبکه اجتماعی توییتر روز چهارشنبه به طور رسمی محدودیت 140 کاراکتری موجود در پیام های مستقیم را لغو کرد،کاری که پیش از این در ماه ژوئن از آن حرف زده بود.

اکنون کاربران توییتر می توانند پیام های مستقیم با طور بیش از 140 کارکتر را به فالور های خود ارسال کنند.این تغییرات در حال حاضر بر روی سیستم عامل های اندروید ، ios و سیستم های تحت وب اعمال شده است.همان طور که توییتر در ماه ژوئن درباره این موضوع حرف زده بود،کاربران از این به بعد می توانند به جای حداکثر 140 کارکتر، تا 10000 کارکتر را برای نوشتن پیام های مستقیم خود استفاده کنند.

کمپانی توییتر در خصوص این تغییر اعلام کرده که اکنون کاربران می توانند به صورت مستقیم به چت کردن با یکدیگر از طریق پیام مستقیم توییتر بپردازند،بدون آنکه محدودیتی در نوشتن پیام های خود داشته باشند.

این کمپانی این نوشته روز چهارشنبه در وبلاگ خود منتشر کرد.در ادامه حرف های این کمپانی در خصوص تغییرات جدید،توییتر اعلام کرده که گرچه محدودیت 140 کاراکتری در پیام های مستقیم برداشته شده است اما این محدودیت هنوز در مورد توییت ها وجود دارد و کاربران برای توییت کردن نمی توانند بیشتر از 140 کارکتر استفاده کنند.

در ماه های اخیر توییتر ویژگی ها و ترفند های جدیدی به شبکه اجتماعی خود اضافه کرده که مهمترین آن بخش پیام های مستقیم و چت گروهی است.حذف این محدودیت در واقع در ماه ژوئن همزمان با برکناری مدیرعامل سابق این کمپانی اعلام شد اما تغییرات لازم در چهارشنبه هفته ای که پیش رو داشتیم به وجود آمد.

پیام های مستقیم کاربرد کمی در بین کاربران توییتر دارد اما این کمپانی در ماه های اخیر تلاش کرده این ویژگی را در بین بخش های پرطرفدار شبکه اجتماعی خود جای دهد.از جمله امکان چت گروهی که از ماه ژانویه به توییتر اضافه شد و همچنین امکان ارسال پیام های مستقم به هر کسی در این شبکه اجتماعی که این ویژگی هم از اوایل ماه آوریل در این شبکه اجتماعی اعمال شد.

در این بین توییتر قصد ندارد با سرویس های پیام رسان بزرگ نظیر فیس بوک مسنجر یا واتس اپ که پایگاه های بزرگتری نسبت به این کمپانی دارند،رقابت کند.در واقع هدف این شرکت جذاب کردن توییتر برای کاربران است چرا که در ماه اخیر کاربران این شبکه اجتماعی هر چند به طور آهسته رو به گسترش بوده است.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه