موتو ایکس جدید دو نسخه خواهد داشت. | مقاله آی تی

موتو ایکس جدید دو نسخه خواهد داشت.

- تیر ۲۷, ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۰ بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=5300

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

موتورولا

موتورولا

به شما گفتیم که موتورولا به‌زودی و در روز 6ام مرداد مراسم معرفی گوشی‌های جدیدش را برگزار خواهد کرد و دعوت‌نامه‌های آن را نیز ارسال کرده‌است.حال امروز این شرکت در یک کار جالب دو نسخه بودن پرچمدارش،موتو ایکس را تایید کرده‌است.

قبلا نیز درمورد دو نسخه‌ای بودن موتو ایکس شنیده بودیم و امروز هم تایید شد.موتو ایکس 5.2 اینچی یک بردار 5.7 اینچی هم خواهد داشت تا آن را همراهی کند.البته با قابلیت‌های بیشتری چون ضد آب و ضد شوک بودن.البته این نسخه یه‌صورت محدود و تنها برای اپراتور ورایزون عرضه خواهد شد.

موتو ایکس

امروز موتورولا با انتشار یک تصویر و استفاده از یک ایده‌ی جالب و خلاقانه این شایعه را تایید کرده‌است.در قسمت پایینی تصویر با رنگ مشکی و دستی نوشته شده است،XGX,moto که این نشان می‌دهد ما در مراسم 6ام مرداد شاهد معرفی سه گوشی خواهیم بود:نسل سوم موتو ایکس(X)،نسل سوم موتو جی(G)،نسخه بزرگتر آن(X)!کاری بسیار جالب و خلاقانه!

البته گفته می‌شود موتورولا این‌بار می‌خواهد در مراسم نسخه جدید دروید خود را نیز معرفی کند.باید صبر کرد و منتظر چیزهای جالب‌تری راجع به این مراسم بود تا چیزهای بیشتری هم مشخص و معلوم شود.البته فاصله‌ی زیادی تا آن نمانده‌ است.

نظر شما راجع به این مراسم چیست؟موتورولا موفقمی‌شود همچون گذشته فروش خوبی را داشته باشد؟نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه