سرویس وبلاگدهی بلاگفا از دسترس خارج شد. | مقاله آی تی

سرویس وبلاگدهی بلاگفا از دسترس خارج شد.

- اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۴ - ۲۲:۱۴ بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=4228

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

بلاگفا

بلاگفا

از روز پنجشنبه هفته گذشته در تاریخ 17/2/1394 بخش مدیریت سرویس وبلاگدهی بلاگفا از دسترس خارج شده است و کاربرانی که از این سایت برای راه اندازی وبلاگ های خود استفاده می کنند قادر به دسترسی به بخش مدیریت وبلاگ خود نیستند.

سرویس وبلاگدهی بلاگفا یکی از قدیمی ترین وبسایت هایی است که به طور رایگان برای کاربران فارسی زبان خدمات وبلاگدهی ارائه می دهد.می توان گفت این سرویس با توجه به رتبه الکسا 223 جهان و 3 ایران از محبوبیت بالایی در بین کاربران ایرانی برخوردار است.

طبق بیانیه ای که روز پنجشنبه در صفحه اصلی این وبسایت منتشر شده است،به دلیل آسیب رسیدن به سخت افزار های مهم سرور هایی که این وبسایت در حال انتقال بر روی آن ها بوده،بلاگفا مدتی در دسترس نخواهد بود.متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

نیاز به تغییر مکان سرورهای سایت بود که اینکار در اواخر هفته پیش آغاز شد اما متاسفانه این انتقال طبق برنامه پیش نرفت و در این بین به سخت افزارهای مهم سایت آسیب جدی رسیده است. برطرف کردن مشکل نیاز به چند روزی وقت دارد و احتمالا اینکار تا انتهای هفته جاری (هفته آخر اردیبهشت ماه) بطول خواهد انجامید و امیدواریم پس از آن خدمات سایت بصورت عادی ادامه پیدا کند. عمیقاً از آنچه پیش آمده متاسفیم.

ناگفته نماند که فقط صفحه اصلی و مدیریت وبلاگ های بلاگفا در دسترس نخواهد بود،در این مدت وبلاگ هایی که بر روی این سرویس وبلاگدهی راه اندازی شده اند همچنان در دسترس و قابل بازدید هستند فقط به دلیل در دسترس نبودن بخش مدیریت وبلاگ،برای مدتی کوتاهی امکان انتشار مطلب تازه بر روی این وبلاگ ها وجود ندارد.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه