تصاویر رندر شده موبایل اندرویدی بلک‌بری به نام ونیز منتشر شد. | مقاله آی تی

تصاویر رندر شده موبایل اندرویدی بلک‌بری به نام ونیز منتشر شد.

- تیر ۱۳, ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۰ بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=4771

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

 BlackBerry Venice android

BlackBerry Venice android

با انتشار این تصاویر از سوی آقای Evan Blass همان طور که در پست تصویری از صفحه‌کلید گوشی اندرویدی بلک بری لو‌ رفت شایعاتی در مورد اندرویدی بودن موبایل بعدی بلک‌بری تایید می‌شود زیرا با نگاه کردن به تصویر بالا وجود اندروید می‌توان را مشاهده کرد.موبایل بعدی بلک‌بری دارای دو لبه خم است که شباهت زیادی به galaxy s6 edge دارد.

این موبایل جدید اندرویدی بلک‌ بری “ونیز” نام دارد که احتمالا فاقد کیبورد فیزیکی در زیر دستگاه خواهد بود ولی زمان زیادی از تولید دستگاه اندرویدی با کیبورد فیزیکی می‌گذرد و احتمالا این دستگاه از محبوبیت زیادی برخوردار خواهد شد. “ونیز” دارای صفحه نمایش 5.4 اینچی QHD و پردازنده 6 هسته ای اسنپدراگون 808 خواهد بود.

موبایل دیگری با کد رمز پراگ گوشی دیگر اندرویدی بلک‌بری خواهد بود که توسط این شرکت در همین تابستان معرفی خواهد شد پس ونیز اولین گوشی اندرویدی بلک‌بری نخواهد بود. پراگ دارای مشخصات ظاهری بلک‌ بری زد3 است ولی این بار با سیستم عامل اندروید.

این روز ها شرکت بلک‌ بری جایگاه خوبی در بین شرکت های بزرگ ساخت تلفن همراه ندارد ولی با انتشار این گوشی در نوامبر درصد کمی از پسرفت هایش جبران خواهد شد.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه