تصویری از صفحه‌کلید گوشی اندرویدی بلک بری لو‌ رفت. | مقاله آی تی

تصویری از صفحه‌کلید گوشی اندرویدی بلک بری لو‌ رفت.

- تیر ۱۲, ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۰ بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=4735

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

Android VS BlackBerry

Android VS BlackBerry

طبق شایعات شرکت بلک بری قصد دارد تا پایان سال میلادی دست‌کم دو گوشی جدید اندرویدی تولید‌کند به نام های ونیس و پراگ.گوشی ونیس به‌احتمال‌ زیاد یک گوشی بالا رده با صفحه نمایش خمیده QHD خواهد‌بود.اما پراگ همان نسخه‌ی اندوریدی زد3 خواهد‌بود.

اما عکس لو‌ رفته از صفحه‌کلید این گوشی بیشتر شبیه به بلک بری پاسپورت است تا بلک بری زد3 و احتمالا نسخه‌ی اندروید این دو گوشی لالی‌پاپ خواهد‌بود.متاسفانه اطلاعات بیشتری از این دو گوشی فاش‌نشده‌است.

در ماه گذشته نیز مدیرعامل بلک بری ،اقای جان‌چن از احتمال معرفی گوشی‌هوشمند اندرویدی توسط این کمپانی گفته‌بود و‌البته درصورتی‌که بفهمد اندروید امنیت کافی را دارد.اما با انتشار این تصویر ما تا حدودی مطمئن میشویم که بلک‌ بری قصد‌دارد حداقل یک گوشی اندرویدی معرفی‌کند و توانسته اندروید را تا سطحی که میخواهد امن‌ کند.به احتمال زیاد بلک بری به‌زودی اعلانیه‌ای را در‌این خصوص منتشر خواهد‌کرد.
BlackBerry Android smartphone keyboard

نظر شما چیست؟به‌نظرتان بلک‌ بری به‌زودی یک گوشی اندرویدی معرفی خواهدکرد؟

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه