ایسوس رویداد خود را در IFA 2015 دوم سپتامبر برگزار خواهد کرد. | مقاله آی تی

ایسوس رویداد خود را در IFA 2015 دوم سپتامبر برگزار خواهد کرد.

- مرداد ۲۹, ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۶ بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=6278

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

ASUS in IFA 2015

ASUS in IFA 2015

در نمایشگاه IFA تولیدکنندگان بزرگ به منظور میزبانی یک رویداد اختصاصی و معرفی محصولات جدید خود،حضور پیدا می کنند.در IFA امسال احتمالا سونی مهمترین شرکت کننده در بین سایر کمپانی های حاضر در این نمایشگاه باشند،چرا که پیش بینی می شود این کمپانی در IFA 2015 از پرچدار جدید خود رونمایی خواهد کرد که رویداد آن نیز در دوم سپتامبر برگزار می شود.در این میان کمپانی دیگری نیز قصد دارد در این تاریخ کنفرانس رسمی خود را در IFA 2015 برگزار نماید،این کمپانی شرکت ایسوس می باشد که رویداد خود در دوم سپتامبر همزمان با کمپانی سونی برگزار خواهد کرد.

کمپانی ایسوس در سال های گذشته توانسته با معرفی محصولات با کیفیت و ارزان قیمت به یکی از بهترین سازنده های گوشی های هوشمند تبدیل شود.این کمپانی هم قصد دارد همانند سایر شرکت های بزرگ در نمایشگاه IFA برلین شرکت کند و محصولات جدید خود را در این نمایشگاه پرطرفدار معرفی نماید.رویداد اختصاصی این کمپانی در دوم سپتامبر برگزار خواهد شد و احتمالا چندیدن محصول از طرف ایسوس در این نمایشگاه معرفی می شود که با احتمال زیاد اولین محصول این شرکت در IFA 2015 ،ساعت هوشمند جدید آن باشد که تصاویری از آن از طرف ایسوس منتشر شده است.

ASUS New SmartWatch

محصول بعدی که احتمال معرفی آن در این نمایشگاه از طرف ایسوس زیاد است یک تلفن هوشمند می باشد که در تصویری که از طرف این شرکت منتشر شده دکمه تنظیم صدا این گوشی نیز مشاهده می شود.

پیش از این نیز شایعات مختلفی از گوشی هوشمند جدیدی از خانواده زن فون ایسوس منتشر شده که اعلام شده این گوشی تأییدیه استاندارد کشور چین را هم دریافت کرده و به احتمال زیاد در IFA 2015 از این گوشی پرده برداری می شود.

ASUS ZenFone

براساس اطلاعاتی که از این گوشی ارائه شده،احتمالا شاهد یک دستگاه میان رده از طرف ایسوس باشیم.انتضار می رود که این محصول دو هفته دیگر به طور رسمی معرفی شود.فراموش نکنید که ایسوس از یک ساعت هوشمند هم رونمایی خواهد کرد که پیش بینی می شود نسل جدید ساعت هوشمند زن واچ و جانشین این ساعت خواهد شد.نسل اول ساعت هوشمند ایسوس سال گذشته رونمایی شد.

ASUS New ZenWatch

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه