تصاویری جدید از بدنه پشتی و اجزاء داخلی iphone 6 منتشر شد. | مقاله آی تی

تصاویری جدید از بدنه پشتی و اجزاء داخلی iphone 6 منتشر شد.

- شهریور ۸, ۱۳۹۳ - ۱۷:۱۵ بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=2608

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

قاب پشتی iphone 6

قاب پشتی iphone 6

در پایان هفته گذشته تعدادی تصویر با کیفیت از قسمت های مختلف iphone 6 منتشر شد که می توانید اینجا مشاهده کنید.امروز هم تعدادی تصویر از این گوشی منتشر شده که در آن قاب پشتی و همچنین اجزاء و قطعات داخلی iphone 6 قابل مشاهده است،در ادامه سایر تصاویر را مشاهده خواهید کرد.

این تصاویر مربوط به آیفون 6 با اندازه 4.7 اینچی می باشد که احتمالا در 18 شهریور یعنی 10 روز دیگر به طور رسمی معرفی خواهد شد.

قاب پشتی iphone 6

در تصویر بالا قاب پشتی آیفون 6 به وضوح قابل مشاهده است که اینبار محل قرار گیری لوگو اپل برخلاف گفته ها و تصاویر منتشر شده خالی نمیباشد،این عکس از جمله عکس هایی است که احتمال قرار گیری لوگو درخشان اپل در گوشی آیفون 6 را ضعیف می کند.

برد اصلی iphone 6

در تصویر بالا هم عکسی از برد اصلی  iphone 6  در کنار برد آیفون 5S مشاهده می کنید که برد سمت راست مربوط به گوشی آیفون 6 می باشد که با توجه به تصویر مشخص است که چیپ به کار رفته در این گوشی A8 می باشد و برد سمت چپ هم مربوط به گوشی آیفون 5S می باشد که برای مقایسه کنار برد آیفون 6 قرار گرفته است.

برد اصلی iphone 6

این تصویر هم مربوط به برد اصلی iphone 6 میباشد که محل قرار گیری تراشه‌ی کنترلر NFC  را نشان می دهد که این قضیه شایعات وجود قابلیت NFC در آیفون 6 را بهبود می بخشد.

ویدئو نیز از آیفون 6 منتشر شده که نکته ی جالب این ویدئو این است که آیفون 6 در آن روشن می شود.

این ویدئو رو می توانید در پایین مشاهده کنید.

[jwplayer mediaid=”2610″]

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه