گوشی های هوشمند Idol 4 و Idol 4S آلکاتل پیش از شروع MWC 2016 معرفی شدند. | مقاله آی تی

گوشی های هوشمند Idol 4 و Idol 4S آلکاتل پیش از شروع MWC 2016 معرفی شدند.

- اسفند ۲, ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۸ بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=7356

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

Alcatel Idol 4 and Idol 4S

Alcatel Idol 4 and Idol 4S

کمپانی آلکاتل روز گذشته در دو تلفن هوشمند جدید با نام های Idol 4 و Idol 4S رونمایی کرد.این گوشی های هوشمند یک روز قبل از شروع رسمی نمایشگاه MWC 2016 رونمایی شدند اما با این حال در نمایشگاه MWC امسال به نمایش درخواهند آمد.

شرکت آلکاتل یک روز پیش از شروع رسمی کنگره جهانی موبایل بارسلون از دو تلفن هوشمند جدید با نام Idol 4 و Idol 4S رونمایی کرد.این دو محصول عضو جدید خانواده Idol این کمپانی هستند، درواقع نسل جدید گوشی Idol 3 محسوب می شوند که سال گذشته میلادی معرفی شد.این گوشی های هوشمند هم از نظر سخت افزاری و هم از نظر امکانات نسبت به نسخه قبلی خود پیشرفت های چشمگیری داشته اند.در تصویر زیر می توانید مشخصات فنی Idol 4 و Idol 4S را مشاهده نمایید.

idol 4 and 4S

قابلیت جدیدی که این گوشی های از آن برخوردارند امکان تبدیل شدن به واقعیت مجازی است.کمپانی آلکاتل در کنار فروش این محصولات یک عدد کاردبورد را هم به عنوان امکانات جانبی برای خریداران در نظر گرفته تا بتوان از این گوشی ها به عنوان یک هدست واقعیت مجازی استفاده کرد.در خصوص قیمت Idol 4 و Idol 4S هنوز خبری اعلام نشده اما پیش بینی می شود با توجه به امکانات و مشخصات فنی این دو گوشی،قیمت آن از قیمت 250 دلاری گوشی Idol 3 بالاتر باشد.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه