۳ تبلت برتر سال ۲۰۱۳ معرفی شد! | مقاله آی تی

۳ تبلت برتر سال ۲۰۱۳ معرفی شد!

- دی ۲۱, ۱۳۹۲ - ۰۹:۲۰ بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=168

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

3 تبلت برتر سال 2013

3 تبلت برتر سال ۲۰۱۳

چندی پیش، ۱۰ تبلت برتر سال ۲۰۱۳ را معرفی کردیم و از شما عزیزان خواستیم تا بهترین مدل را انتخاب کنید. در طرف مقابل، از تعدادی کارشناسان زبده آی‌تی نیز این نظر سنجی را به صورت موازی انجام دادیم تا آن‌ها بنا به تخصص و عملکرد گوشی‌ها، نمراتی را اعطا کنند. سپس با میانگین امتیازات کاربران و کارشناسان، ۳ تبلت زیر به عنوان برترن مدل‌های سال ۲۰۱۳ انتخاب شدند و نشان‌های طلایی، نقره‌ای و برنزی آی‌تی‌رسان را از آن خود کرد.

 نشان طلایی

اپل آی‌پد ایر

ipad

اپل با یک دگرگونی گسترده که در طراحی و ساختار تبلت جدید خود ایجاد نمود و حتی اسم آن را هم عوض کرد، نشان داد که همچنان دوست دارد تا یکه‌تاز این بازار باشد. آی‌پد ایر توانست ۱۰ امتیاز از کاربران و ۹ امتیاز از کارشناسان بگیرد تا با نمره کل ۹٫۵، با شایستگی نشان طلایی آی‌تی‌رسان را بر گردن خویش بیاویزد.

نشان نقره‌ای

ال‌جی جی‌پد ۸٫۳

LG G pad

بازگشت ال‌جی به بازار تبلت‌ها، خیلی امیدوار کننده بود و به لطف یک محصول خاص و دوست داشتنی، توانست تا نمره ۹ را از کاربران بگیرد. کارشناسان هم نگاه مثبتی به آن داشتند و امتیاز ۷٫۱ را به آن دادند تا با میانگین ۸٫۰۵، نشان نقره‌ای را به دست بیاورد.

 نشان برنزی

سامسونگ گلکسی نوت ۱۰٫۱ (نسخه ۲۰۱۴)

Galaxy Tab

سری گلکسی نوت سامسونگ، در بخش تبلت‌ها هم آوازه خوبی دارد و به همین خاطر نسخه ۲۰۱۴ این محصول، توانست امتیاز ۸ را از کاربران و ۶٫۱ را از کارشناسان بگیرد که با میانگین ۷٫۰۵، نشان برنزی را برای خود کند.

منبع : آی تی رسان

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه