Nubia Z9 تلفن هوشمند بدون حاشیه ZTE توسط مدیرکل این شرکت تأیید شد. | مقاله آی تی

- فروردین ۱۹, ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۱ بدون دیدگاه - لینک کوتاه: http://it-research.ir/?p=3966

ZTE

ZTE

تقریبا ماه گذشته بود که شرکت ZTE از دو گوشی جدید با نام های Nubia Z9 Max و Nubia Z9 Mini رونمایی کرد.حال به تازگی اخباری منتشر شده که طی این اخبار گفته شده کمپانی ZTE قرار است از پرچمدار این دو گوشی با نام Nubia Z9 رونمایی کند.شایعات خبر از بدون حاشیه بودن این تلفن هوشمند می دادند که این خبر امروز توسط مدیرکل شرکت ZTE تأیید شد.

پیش از تأیید این خبر از سوی مدیرکل ZTE تصاویر بسیاری از این گوشی هوشمند منتشر شده بود که خبر از بدون حاشیه بودن Nubia Z9 را می داد حال با تأیید این تصاویر توسط یک مقام بلند پایه ZTE میتوان با اطمینان وجود این گوشی را تأیید کرد.

ZTE Nubia Z9

طبق گفت های مدیرکل ZTE گوشی بدون حاشیه Nubia Z9 به زودی معرفی خواهد شد اما هنوز تاریخ دقیق معرفی آن اعلام نشده است.

در کنار تصاویری که از این گوشی منتشر شد برخی از مشخصات فنی آن نیز لو رفته است که برخی از این مشخصات به طور تقریبی به تأیید مدیرکل این شرکت رسید.

Nubia Z9 ZTE

تلفن هوشمند Nubia Z9 Max یک گوشی بالا رده است که از مشخصات سخت افزاری قوی برخوردار است،از آنجایی که Nubia Z9 پرچمدار بعدی این کمپانی خواهد بود میتوان گفت مشخصات فنی مربوط به این گوشی تقریبا مشابه Nubia Z9 Max خواهد بود.

Nubia Z9 احتمالا از صفحه نمایش 5 اینچی با رزولوشن فول اچ دی و یا QHD بهره خواهد برد.همانند Nubia Z9 max مجهز به پردازنده 64 بیتی 8 هسته ای  اسنپدراگون 810 خواهد بود و از یک رم 3 و یا 4 گیگابایتی استفاده خواهد کرد.

زی تی ای

همچین پیش بینی می شود که دوربین پشتی این گوشی همانند Nubia Z9 Max یک سنسور 16 مگاپیکسلی خواهد بود و با همین احتمال در قسمت جلو نیز از دوربین 8 مگاپیکسلی استفاده خواهد شد.

تصاویر بیشتری از گوشی بدون حاشیه Nubia Z9

Nubia Z9

Nubia Z9

Nubia Z9

نوبیا زد9


  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Google Plus Twitter Facebook Share

بدون دیدگاه