آیا رفع فیلتر Youtube حقیقت دارد؟ | مقاله آی تی

آیا رفع فیلتر Youtube حقیقت دارد؟

- مرداد ۷, ۱۳۹۳ - ۱۶:۴۸ بدون دیدگاه - http://it-research.ir/?p=2304

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

سایت اشتراک گذاری ویدئو Youtube

سایت اشتراک گذاری ویدئو Youtube

مسلما اکثر شما Youtube را می شناسید، Youtube وبسایتی است که در آن فیلم و فایل های ویدئویی را به اشتراک میگذارند،در طی چند روز گذشته اخباری مبنی بر رفع فیلتر این وبسایت منتشر شده است.که در ادامه به بررسی این اخبار و شایعات خواهیم پرداخت.

در طول هفته گذشته اخبار و شایعاتی در فضای مجازی به خصوص در شبکه های اجتماعی مبنی بر رفع فیلتر Youtube منتشر شده است که در این اخبار اعلام شده یوتیوب در برخی از مناطق کشور بدون وی پی ان در دسترس قرار گرفته،در برخی از خبر ها نیز گفته شده که این سایت و تعدادی دیگر از سایت های فیلتر شده توسط مرورگر کروم بدون هیچ وی پی ان و افزونه خاصی در دسترس است و این اتفاق به خاطر بروز رسانی جدید مرورگر کروم رخ داده است.

روز گذشته من این مسئله را بررسی کردم که تا حدودی درست بود،البته فقط سایت یوتیوب بدون وی پی ان برای من در دسترس بود ولی سایر وبسایت ها همچنان فیلتر بودند،همین عامل باعث شد تا به وبسایت کار گروه تعیین مصادیق مجرمانه مراجعه کنم ولی در این وبسایت خبری مبنی بر رفع فیلتر یوتیوب یا سایر وبسایت های فیلتر شده منتشر نشده بود،بعد از بررسی امروز نیز با صفحه فیلتر شده پوتیوب مواجه شدم،که این نشان می دهد که یوتیوب به طور کامل رفع فیلتر نشده و این احتمال وجود دارد که به خاطر اختلال در برخی نقاط کشور این اتفاق رخ داده است.ولی امید واریم که وبسایت های کاربردی نظیر Y0utube هر چه زودتر رفع فیلتر شوند.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Google Plus Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه