تصاویر جدیدی از Xperia Z3 Compact منتشر شد | مقاله آی تی

تصاویر جدیدی از Xperia Z3 Compact منتشر شد

- مرداد ۱۰, ۱۳۹۳ - ۱۵:۴۰ بدون دیدگاه - http://it-research.ir/?p=2323

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

Xperia Z3 Compact

Xperia Z3 Compact

طبق روال همیشه کمپانی سونی،در نیم سال دوم مشخصا باید منتظر معرفی پرچمدار جدید این گوشی با نام Xperia Z3 باشیم که مشخصات فنی آن چند وقت پیش منتشر شد،اما سونی علاوه بر این گوشی قصد معرفی نسخه کامپکت آن تحت نام Xperia Z3 Compact را هم دارد که این گوشی هم در شهریور امسال همزمان با Xperia Z3 رونمایی خواهد شد.

به تازگی تصاویر جدیدی هم از گوشی هوشمند Xperia Z3 Compact شده که در این مطلب مشاهده خواهید کرد.سونی اعلام کرده که از این دو گوشی هوشمند خود در 12 شهریور در نمایشگاه IFA 2014 رونمایی خواهد کرد.

دوربین Xperia Z3 Compact

همان طور که در تصویر بالا مشاهده می کنید عکسی از دوربین Xperia Z3 Compact منتشر که در کنار این دوربین یک فلش LED هم قرار دارد همچنین با توجه با تصویر می توان از وجود لنز‌های سری G در این گوشی اطمینان حاصل کرد.

Xperia Z3 compact

در این تصویر هم ضخامت این گوشی قابل مشاهده است،هنوز ضخامت این گوشی مشخص نشده اما اگر همانند Z3 طراحی شده باشد می توان گفت این گوشی حدود 7 میلیمتر ضخامت دارد.

Xperia Z3 Compact

این تصویر هم آخرین تصویر منتشر شده از این گوشی است که در آن محل قرار گیری دکمه های تنظیم صدا قابل مشاهده است.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Google Plus Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه