چند درصد از تلفن های هوشمند مبتنی بر ویندوزفون از نسخه 8.1 استفاده می کنند؟ | مقاله آی تی

چند درصد از تلفن های هوشمند مبتنی بر ویندوزفون از نسخه 8.1 استفاده می کنند؟

- تیر ۸, ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۶ بدون دیدگاه - http://it-research.ir/?p=1867

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

1-Welcome-screen

 

پس از انتشار نسخه 8.1 ویندوزفون در جریان کنفرانس بیلد 2014 این نسخه از سیستم عامل ویندوزفون با استقبال بالایی روبه روشد و سیل عظیمی از کاربران ویندوزفون بعد از انتشار این نسخه تلفن های هوشمند خودرا به نسخه 8.1 بروزرسانی کردند،اما از زمان معرفی ویندوزفون 8.1 تا به امروز چنددرصد از تلفن های هوشمند این سیستم عامل مجهز به این نسخه از سیستم عامل ویندوزفون هستند؟

براساس شمار افرادی که برای دانلود این نسخه از سیستم عامل ویندوزفون ثبت نام کرده بودن که تعدادی از این افراد از گروه توسعه دهندگان و گروهی هم ازافراد معمولی بودند و همچنین با بیرون آمدن محصولاتی از قبیل لومیا 630 و لومیا 635 که مجهز به ویندوزفون 8.1 بودند تعداد استفاده کنندگان از این نسخه به حدود 7.7 درصد رسیده است که این تعداد نسبت به ماه گذشته ی میلادی که حدود 5.2 درصد بوده،2.5 درصد رشد داشته که این رشدقابل توجهی برای این نسخه از ویندوزفون است.

گرچه میزان استفاده از ویندوزفون 8.1  افزایش پیدا کرده اما همچنان نسخه های مختلف ویندوزفون 7 با داشتن 17 درصد از بازار تلفن های هوشمند ویندوزفونی به پادشاهی خود ادامه می دهند.

tree

درمورد محصولاتی هم که از سیستم عامل ویندوزفون استفاده میکنند اطلاعاتی منتشر شده که در ادامه می خوانید.

لومیا 530 با 33.7 درصد فروش در ماه گذشته پر فروش ترین و محبوب ترین محصول بود که در این ماه بافروش 31.6 درصد رشد فروشش کاهش یافته همچنین لومیا 625 و 930 در رده های دوم و سوم با 7.3 درصد و 6.9 درصد قرار دارند. لومیا 630 نیز با دوپله صعود جز محصولات پرفروش ویندزفونی محسوب می شود و در جایگاه بیستم تلفن های ویندوزفونی قرار دارد.

در بازار آمریکا که یکی از مهمتدین بازار های تلفن های هوشمند است،لومیا 520 با فروش 33.8 درصد در صدرجدول تلفن های ویندوزفونی قرار دارد پس از آن لومیا 521 با 17.9 درصد ولومیا 920 با 8 درصد به ترتیب دوم و سوم هستند.بعد از آمریکا نوبت به بازار های چین می رسد که در آن لومیا 920 با 19.5 درصد در صدر جدول و لومیا 520 با 9.8 درصد در رتبه ی دوم و همچنین لومیا 925 با 9.6 درصد در جایگاه سوم قرار دارد.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Google Plus Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه