ویندوز 10 دو تا چهار سال رایگان به‌روزرسانی خواهدشد. | مقاله آی تی

ویندوز 10 دو تا چهار سال رایگان به‌روزرسانی خواهدشد.

- تیر ۲۰, ۱۳۹۴ - ۰۹:۳۳ بدون دیدگاه - http://it-research.ir/?p=5077

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

windows 10

windows 10

ویندوز 10 که به‌زودی قرار است از نسخه نهایی آن رونمایی شود،هر روز اخبار متعددی می‌رسد.اما این‌بار یک چیز مهم درباره این سیستم‌عامل مشخص‌شد و آن مدت زمان به‌روزرسانی آن است.

بالاخره مایکروسافت پاسخ سوال بسیاری از کاربران خود را داد،ویندوز 10 تا چه زمانی آپدیت و به‌روز رسانی خواهدشد؟امروز مایکروسافت رسما اعلام کرد که نسخه‌ی جدید سیستم عامل محبوب ویندوز به‌مدت دو الی چهار سال به‌صورت رایگان به‌روزرسانی خواهدشد و البته مایکروسافت تعهد داده تا ویندوز 10 را هم از نظر فنی و هم از نظر امنیتی به‌روز نگه‌دارد تا مشکلی برای کاربرانش پیش نیاید.

مطمئنا این بسیار خبر خوبی برای دوست‌داران این سیستم عامل است.به‌طور معمول دستگاه‌های ساده و روزمره تا یک‌سال به‌روز می‌شوند البته این مورد باتوجه به نوع برند و جایگاه گوشی ممکن است متفاوت باشد.به‌هرحال باید منتظر ماند تا در کنفراس هفتم مرداد مایکروسافت توضیحات بیشتری را در خصوص به‌روزرسانی ویندوز 10 ارائه دهد.

البته هنوز هم یک چیز اساسی باقی مانده است،بعد از اتمام این زمان چه باید کرد؟باید لایسنس جدیدی را برای ویندوز 10 خریداری کرد؟ایا برخی از آپدیت‌های مهم و امنیتی همچنان به‌صورت رایگان عرضه خواهد شد یا خیر؟از این دست سوالات زیاد است و باید تا هفتم مرداد صبر کرد تا مایکروسافت دقیق و شفاف‌تر در این موارد به ما توضیح دهد.

اما این نکته را هم نباید فراموش کرد،کسانی که ویندوز 7 و 8.1 را به ویندوز 10 ارتقا داده‌اند شامل این طرح نمی‌شوند و آن‌ها فقط تا مدت یک سال بصورت رایگان آپدیت خواهندشد.البته باید بحث ارگان‌ها و سازمان‌های امنیتی را جدا دانست چرا که مدت زمان به‌روزرسانی برای این دست از افراد به‌مدت طولانی و ده ساله است چرا که همانند ویندوز ایکس‌پی آن‌ها تا مدت زمان طولانی از این سیستم عامل استفاده خواهندکرد.نظرشما چیست؟تصمیم مایکروسافت در این خصوص درست است؟شما حاضر به استفاده از ویندوز 10 خواهید بود یا خیر؟نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Google Plus Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه