این بار ویدئویی از طراحی iphone6 را مشاهده کنید. | مقاله آی تی

این بار ویدئویی از طراحی iphone6 را مشاهده کنید.

- مرداد ۸, ۱۳۹۳ - ۱۴:۳۷ بدون دیدگاه - http://it-research.ir/?p=2307

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

مقایسه iphone6 با iphone5s

مقایسه iphone6 با iphone5s

از زمان انتشار خبر نسخه جدید گوشی هوشمند اپل با نام تجاری iphone6 تا کنون تصاویر زیادی از این گوشی منتشر شده که در آن تصاویر طراحی ظاهری iphone6 در دو اندازه 4.7 اینچی و 5.5 اینچی به نمایش گذاشته شده اند.اما امروز برخلاف تصاویر جدید ویدئویی هم در مورد طراحی ظاهری این گوشی هوشمند منتشر شده است که در ادامه به بررسی این ویدئو می پردازیم.

این ویدئو نخستین بار توسط وبسایت 9to5mac منتشر شد که مشخصا نمیتوان صحت این ویدئو را به طور کامل تایید کرد اما تصاویری که از iphone6 در این ویدئو منشر شده همانند تصاویری است که پیش از این نیز از این گوشی منتشر شده بود.

در این ویدئو iphone6 با نام iphone 6G نام برده شده است که هنوز مشخص نیست G در این نام برای کدام نسخه از iphone6 به کار خواهد رفت،پیش از این نیز از کلمه S برای نام بردن iphone6 استفاده شده بود.همچنین در این ویدئو طراحی ظاهری iphone6 با گوشی های iphone 5S و iphone 5C مقایسه می شود.چند تصویر هم در کنار این ویدئو منتشر شده که مربوط به مقایسه iphone6 با نسل قبلی خود می باشد.

پیشنهاد میکنیم ویدئو زیر را مشاهده کنید.

[jwplayer mediaid=”2309″]

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Google Plus Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه