تصویر نخستین لپ تاپ نوکیا لو رفت. | مقاله آی تی

تصویر نخستین لپ تاپ نوکیا لو رفت.

- بهمن ۳, ۱۳۹۳ - ۱۳:۴۶ بدون دیدگاه - http://it-research.ir/?p=3681

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

Nokia

Nokia

بعد از فروش بخش تولید ابزارها و سرویس‌های نوکیا به شرکت مایکروسافت،بسیاری از کاربران نوکیا انتظار داشتند که دیگر محصولی با نام این کمپانی روانه بازار نشود،اما به نظر می رسد نوکیا با فروش بخشی از شرکت خود وارد دوره ی جدید از تولید محصولات شده است،که از جمله این محصولات می توان از تبلت اندرویدی نوکیا N1 نام برد،اما به نظر می رسد نوکیا قصد دارد گستره ی تولیدات خود را از این هم فراتر برده و وارد بازار سایر محصولات شود از جمله لپ تاپ!

طبق توافقی که بین نوکیا و مایکروسافت منعقد شد،شرکت نوکیا حق تولید هیچ گجتی را تا سال 2016 ندارد،اما شرکت نوکیا با پیدا کردن یک راه فرار قانونی در قراردادش با مایکروسافت دست به تولید محصولات و گجت های مختلف زده است که نخستین محصول تولید شده توسط این شرکت بعد از عقد قرارداد با مایکروسافت تبلت نوکیا N1 بود که فروش آن با استقبال خوبی در چین روبرو شد،همچنین اخبار و تصاویری از یک گوشی اندرویدی منتسب به نوکیا با نام نوکیا C1 منتشر شد.

در جدیدترین اخبار منتشر شده در خصوص تولیدات گجت های نوکیا تصویر و اطلاعات کمی از لپ تاپی به چشم می خورد که گفته شده شرکت نوکیا این لپ تاپ را به همراه گوشی C1 به بازار عرضه خواهد کرد.

لپ تاپ نوکیا

لپ تاپ نوکیا

همان طور که در تصویر بالا مشاهده می کنید سه گجت قابل مشاهده است که احتمالا نخستین گجت یک گوشی لومیا،دومین گجت تبلت نوکیا N1 و سومین دستگاه هم نخستین لپ تاپ شرکت نوکیا است.

در خصوص این لپ تاپ اطلاعات ناچیزی منتشر شده که از جمله آن می توان به بوت دوگانه این گجت تحت دو سیستم عامل اندروید و ویندوز اشاره کرد.

همان طور که در بالا اعلام کردیم،احتمالا این لپ تاپ به همراه گوشی اندرویدی C1 معرفی خواهد شد اما هنوز زمان معرفی این دو محصول از طرف شرکت فنلاندی نوکیا اعلام نشده است.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Google Plus Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه