سونی Xperia Z3 توسط FCC برای بازار های آمریکا تایید شد. | مقاله آی تی

سونی Xperia Z3 توسط FCC برای بازار های آمریکا تایید شد.

- تیر ۲۶, ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۰ بدون دیدگاه - http://it-research.ir/?p=2098

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

gsmarena_001

کمیسوسن ارتباطات آمریکا در روز گذشته در مطلبی خبری از پایان تست های خود برای یک گوشی جدید کمپانی سونی با کد D6603 صحبت کرد.با توجه با این کد که در پنچمارک ها منتشر شده می توان گفت این گوشی همان سونی Xpera Z3 است.

جالبترین نکته در انتشار این خبر توسط FCC ،امکان ارائه این گوشی هوشمند در بازار های آمریکا پیش از سایر بازار های جهان است.با توجه با سنت های قبلی سونی،این کمپانی معمولا پرچمدار خود را دیر تر از سایر نقاط جهان در بازار های آمریکا عرضه می کند اما با توجه به این حرکت سونی می توان این برداشت را داشت که کشور آمریکا جزء اولین بازارهایی است که Xperia Z3 بعد از معرفی در IFA 2014 در آن عرضه خواهد شد. IFA 2014 در 14 شهریور سال جاری در برلین آغاز خواهد شد.

FCC پایگاهی است که در زمینه ارائه گواهی در مورد قابلیت های مختلف گوشی ها فعالیت می کند به همین دلیل اطلاعاتی نیز در مورد ویژگی های این تلفن هوشمند ارائه کرده است.این ویژگی ها عبارت اند از: پشتیبانی از وای-فای دوکاناله‌ی a/b/g/n/ac ،ارتباط NFC و بلوتوث،استفاده از طیف وسیعی از کانال‌های ارتباطی شبکه‌های GSM‌ در کنار LTE در این تلفن‌هوشمند.

برای دیدن تصاوی این گوشی هوشمند می توانید اینجا کلیک کنید.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Google Plus Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه