دستبند هوشمند SmartBand Talk سونی معرفی شد. | مقاله آی تی

دستبند هوشمند SmartBand Talk سونی معرفی شد.

- شهریور ۱۳, ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۸ بدون دیدگاه - http://it-research.ir/?p=2708

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

Sony SmartBand Talk

Sony SmartBand Talk

دومین محصول معرفی شده سونی در IFA 2014 دستبند هوشمند جدید این کمپانی است که SmartBand Talk نام دارد.این دستبند هوشمند با سیر دستنبد های هوشمند تفاوت هایی دارد که یکی از این تفاوت ها وجود صفحه نمایش جوهری در این دستبند هوشمند است.

وجود صفحه نمایش روی این دستبند هوشمند باعث می شود تا به راحتی داده های مربوطه را روی دستبند مشاهده کرد.قابلیت های دیگر که تفاوت های این دستبند هوشمند باسایر دستبند های هوشمند را نشان می دهد وجود بلندگو و میکروفون در این SmartBand Talk است ویژگی جالب بعدی امکان برقراری تماس صوتی با این دستبند است که آن هم به خاطر وجود میکروفون و بلندگو می باشد.

صفحه نمایش مورد استفاده در این دستبند 1.4 اینچ می باشد، SmartBand Talk مجهز به یک پردازنده 32 بیتی ARM Cortex-M4 می باشد و از 2 مگابایت حافظه ی داخلی بهره مند است.

این دستبند با دستگاه هایی که از سیستم عامل اندروید 4.4 و بالاتر استفاده می کند می تواند از طریق بلوتوث و NFC متصل شود.همچنین این توانایی را دارد که سه روز بدون شارژ کار کند.

قیمت تعیین شده برای SmartBand Talk حدود 210 دلار می باشد و از ماه آینده وارد بازار خواهد شد.

جهت دریافت اخبار مربوط به IFA 2014 به لینک زیر مراجعه کنید:

it-research.ir/tag/ifa-2014

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Google Plus Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه