فرستادن مسیر از طریق گوگل مپس ممکن شد. | مقاله آی تی

فرستادن مسیر از طریق گوگل مپس ممکن شد.

- تیر ۲۱, ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۰ بدون دیدگاه - http://it-research.ir/?p=5114

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

Google Maps

Google Maps

شاید برای شما هم پیش بیاید که پای لپ‌تاپ خود نشسته باشید و نیاز دارید تا مسیر مکانی را بیابید،اما پس از یافتن آن ممکن است در راه آن را فراموش کنید و مسیر را گم کنید.گوگل مپس با سرویس جدید خود این مشکل را حل کرده است.شما به‌راحتی می‌توانید این مسیر را از طریق این اپلیکیشن با گوشی خودتان هم به‌اشتراک بگذارید تا اگر در میانه راه گم شدید،نیازی نباشد دوباره آن را پیداکنید بلکه بتوانید به‌مسیری که قبلا پیدا کرده‌اید دوباره نگاهی انداخته و راه را بیابید.

این امکان جدید مطمئنا بسیار به ما کمک خواهدکرد چرا که همیشه این یک مشکل یزرگ بوده است و حالا گوگل میخواهد با این امکان جدید در گوگل مپس آن را حل‌کند.حالا شما به‌راحتی می‌توانید مسیری را که پیدا کرده‌اید را به گوشی خود هم بفرستید و از آن در راه هم استفاده کنید.هرچند هنوز استفاده از گوگل مپس و دیگر اپلیکیشن‌های مسیریابی چندان در کشور ما فراگیر نشده است.

google maps new version

برای استفاده از این ویژگی جدید کافی است تا اپلیکیشن گوگل مپس خود را به نسخه 9.11.0 ارتقا کنید.سپس مسیرهایی را که نیاز دارید به‌سادگی با دیگر دستگاه‌ها هم به‌اشتراک بگذارید.زمانی که شما مسیریابی کنید،اپلیکیشن خودکار آیکون اشتراک‌گذاری را در گوشه‌ای قرار خواهدداد تا شما آن را به دستگاه‌های دیگر هم انتقال دهید.زمانی که شما روی این آیکون کلیک کنید،برای دستگاه مورد نظر یک اعلان نمایان می‌شود و درصورت تایید مسیر به‌اشتراک گذاشته می‌شود.

send direction on google maps

Navigation

این یک خبر خوب برای کسانی است که از گوگل مپس استفاده می‌کنند و این ویژگی مطمئنا کمک شایانی را به آن‌ها خواهد کرد تا بتوانند هرچه بهتر از قبل از این اپلیکیشن و امکانات آن بهره‌مند شوند.نظر شما راجع به این ویژگی جدید چیست؟آیا آن را کارآمد می‌دانید و از آن استفاده خواهید کرد؟نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Google Plus Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه