رونمایی از کوچکترین فلش مموری دنیا توسط سن دیسک | مقاله آی تی

رونمایی از کوچکترین فلش مموری دنیا توسط سن دیسک

- خرداد ۱۴, ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۷ بدون دیدگاه - http://it-research.ir/?p=4476

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

SanDisk Flash Memory

SanDisk Flash Memory

یکی از بهترین و خارق العاده ترین محصولات معرفی شده در نمایشگاه کامپیوتکس 2015 ،جدید ترین فلش مموری ساخت شرکت سن دیسک است.کمپانی سن دیسک یکی از بزرگترین تولیدکننده های حافظه های فلش و هارد دیسک ها می باشد که به تازگی از یک فلش مموری ویژه رونمایی کرده است.این فلش مموری کوچکترین حافظه ی قابل حمل دنیاست که از ظرفیت 128 گیگابایتی برخوردار است.

فلش مموری جدید سن دیسک به اندازه ای کوچک است که می توان اندازه آن را با یک سکه برابری داد.کوچک بودن این فلش تنها برتری آن محسوب نمی شود.ویژگی دیگری که این محصول را به یک گجت عالی تبدیل کرده برخورداری از 128 گیگابایت حافظه ی داخلی با وجود اندازه ی کوچک آن است.

امکانات این فلش در این جا خلاصه نمی شود.علاوه بر دو ویژگی بالا،فلش مموری جدید سن دیسک قابلیت پشتیبانی از USB 3.0 را دارا می باشد که امکان تبادل اطلاعات تا سرعت 130 مگابیت را برای کاربر فراهم می کند،این ویژگی برای محصولی تا این اندازه برتری بزرگی محسوب می شود.

این محصول از گارانتی 5 ساله ی سن دیسک برخوردار است و با قیمت تقریبی 120 دلار از هم اکنون قابل خربداری می باشد.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Google Plus Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه