سامسونگ در حال کار بر روی یک سری تلفن هوشمند جدید با نام Galaxy O است. | مقاله آی تی

سامسونگ در حال کار بر روی یک سری تلفن هوشمند جدید با نام Galaxy O است.

- مرداد ۲۷, ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۴ بدون دیدگاه - http://it-research.ir/?p=6246

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

سامسونگ

سامسونگ

براساس شایعات اخیر کمپانی سامسونگ در حال برنامه ریزی و راه اندازی خط تولید سری جدید تلفن هوشمند خود با نام Galaxy O است.گفته شده خط تولید این سری تلفن هوشمند در سال جاری راه اندازی خواهد شد.

برای چندین سال مقامات شرکت سماوسنگ ادعا کرده اند که این شرکت قصد محدود کردن تعدادی مدل های گوشی های هوشمند خود است که در طول سال معرفی می کند.در واقع با توجه به زیاد بودن مدل های گوشی های هوشمند سامسونگ،مشتریان هنگام خرید تلفن هوشمندی که مناسب نیاز های شخصیشان باشد با سردرگمی و تنوع بیش از حد رو به رو می شوند.با این حال معلوم است که سامسونگ فعلا قصد ندارد ساخت مدل های جدید را متوقف کند.

با توجه به منابع خودی سامسونگ و به نقل از وبسایت SAMMobile ،کمپانی سامسونگ در حال آماده سازی به منظور راه اندازی سری جدید تلفن های هوشمند خود با نام Galaxy O است.در حال حاضر چیز زیادی در مورد این سری از گوشی های سامسونگ نمی دانیم،گذشته از این واقعیت این تولید کنند در حال کار بر روی دو تلفن هوشمند از این سری است.براساس این گفته ها این دو تلفن هوشمند با نام مدل SM-G550 و SM-G600 شناخته می شوند که پیش بینی می شود نام اصلی این دو گوشی به ترتیب Galaxy O5 و Galaxy O7 باشد.

در حال حاضر هیچ اطلاعاتی از این دو گوشی هوشمند در دسترس نیست.بر اساس حدس و گمان های ما اگر سامسونگ روند نام گذاری خود را حفط کند باید شاهد یک تلفن هوشمند 5 اینچی با نام Galaxy O5 و یک فبلت 5.5 اینچی با نام Galaxy O7 باشیم.

اگر این شایعات حقیقت داشته باشد،بسیار جالب خواهد شد که این سری از گوشی های هوشمند سامسونگ قرار است کدام بخش از بازار تلفن های هوشمند را هدف قرار دهد به ویژه اینکه در حال حاضر 5 سری از گوشی های هوشمند سامسونگ در بازار موبایل ها موجود است.اگر نیاز به یک گوشی روکش دار داشته باشید سری Galaxy J و سری Galaxy E دستگاه های پایین رده و میان رده هستند.سری galaxy A ساخته شده با بدنه فلزی و قدرت پردازشی متوسط و سری Galaxy S و Galaxy Note دستگاه های بالارده سامسونگ محسوب می شوند.حال به نظر شما سری galaxy O در کدام قسمت ممکن است جای بگیرد؟

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Google Plus Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه