سامسونگ قصد دارد تبلتی با صفحه نمایش 18.4 اینچی معرفی کند. | مقاله آی تی

سامسونگ قصد دارد تبلتی با صفحه نمایش 18.4 اینچی معرفی کند.

- مرداد ۱۷, ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۳ بدون دیدگاه - http://it-research.ir/?p=5976

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

Samsung Tablet

Samsung Tablet

کمپانی سامسونگ شرکتی است که به ارائه ایده های عجیب و غریب شهرت دارد.با وجود اینکه این شرکت در گذشته به دلیل ارائه فبلت های گلکسی نوت مورد تمسخر بسیاری قرار گرفت اما بعد از به موفقیت رسیدن در این ایده به بسیاری ثابت کرد که توانایی تحقق بخشیدن به ایده هایی که حتی در ابتدا مسخره به نظر می رسند را نیز دارد.همین عامل باعث شده تا این کمپانی دست از ایده های عجیب خود برندارد.در همین راستا به تازگی شایعاتی منتشر شده که در آن اعلام شده کمپانی سامسونگ قصد معرفی تبلتی جدید دارد که مجهز به یک صفحه نمایش 18.4 اینچی می باشد.اگر وجود چنین تبلتی حقیقت داشته باشد این محصول می تواند به بزرگترین تبلت اندرویدی موجود در تبدیل شود.در ادامه با ما همراه باشید.

در تصویر بالا مشخصات مربوط به هشت محصول قابل مشاهده است که در بین این هشت محصول نام تبلتی با عنوان SS-18.4 به چشم می خورد که گفته شده مربوط به یک تبلت منتسب به سامسونگ با صفحه نمایش 18.4 اینچی است.این تصویر مربوط به کاغذ بسته بندی جعبه ای است که توسط شرکت حمل و نقل هوایی دهلی ثبت و منتقل شده است.در بخشی که نام این تبلت 18.4 اینچی ثبت شده اشاره شده که 7 عدد از این تبلت قرار است به مقصد مشخص شده منتقل شود که ارزش این 7 تبلت 3560 دلار می باشد که می توان ارزش هر تبلت را 508 دلار برآورد کرد.البته این قیمت مربوط به هزینه تولید توسط سامسونگ است و قیمت اصلی آن موقع فروش مشخصاً بالاتر خواهد بود.

به علاوه در این تصویر ثبت شده که این محصولات برای فروش نبوده و فقط به منظور تست و آزمایش کردن می باشند و بعد از انجام آزمایشات لازم نابود خواهند شد.

هیچ تصویر و اطلاعاتی از این تبلت در دسترس نیست و از آنجایی که این تبلت ها بعد از تست از بین خواهند رفت،دیگر محصولی وجود نخواهد داشت که تصویری از آن منتشر شود ولی امیدواریم که در روز های آینده تصاویر رندر شده ای از این تبلت توسط طراحان طرح های مفهومی منتشر شود.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Google Plus Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه