ساعت هوشمند Gear S2 سامسونگ در دو تصویر تبلیغاتی رویت شد. | مقاله آی تی

ساعت هوشمند Gear S2 سامسونگ در دو تصویر تبلیغاتی رویت شد.

- مرداد ۲۴, ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۱ بدون دیدگاه - http://it-research.ir/?p=6175

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

Samsung Gear S

Samsung Gear S

کمپانی سامسونگ به زودی از نسخه دوم ساعت هوشمند گیر اس با نام Gear S2 رونمایی خواهد کرد.در همین راستا این کمپانی به تازگی دو تصویر رسمی تبلیغاتی از این ساعت هوشمند منتشر کرده است.

کمپانی سامسونگ روز پنج شنبه در پایان کنفرانس رسمی خود در مورد این ساعت هوشمند توضیحات مختصری ارائه داد و در پایان تصاویری از آن را برای حضار به نمایشگ داشت.در تصاویری که توسط سامسونگ از ساعت هوشمند Gear S2 منتشر شد شاهد گجتی متفاوت نسبت به نسل های پیشین آن بودیم که مهمترین تفاوت آن صفحه نمایش دایره شکل این ساعت هوشمند است.

در این تصاویر تبلیغاتی ساعت هوشمند Gear S2 در دو نوع دست بند با رنگ های سفید و مشکی به رخ کشیده شده است.ساعت هوشمند Gear S2 در نمایگشاه IFA برلین که ماه آینده برگزار می شود در تاریخ سوم سپتامبر به طور رسمی رونمایی خواهد شد.در کنار صفحه نمایش دایره شکل،این ساعت هوشمند از رابط کاربری جدیدی هم برخوردار خواهد شد.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Google Plus Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه