تصاویر جدیدی از فبلت گلکسی نوت 5 منتشر شد. | مقاله آی تی

تصاویر جدیدی از فبلت گلکسی نوت 5 منتشر شد.

- تیر ۸, ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۴ بدون دیدگاه - http://it-research.ir/?p=4657

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

گلکسی نوت 5 سامسونگ

گلکسی نوت 5 سامسونگ

پیش از این تصاویر رندر شده ای از فبلت بعدی کمپانی سامسونگ با نام گلکسی نوت 5 منتشر شده بود.اکنون نیز تعدادی تصاویر جدید از این فبلت منتشر شده که در بالا تصویر کامل گلکسی نوت 5 را مشاهده می کنید.

کمپانی سامسونگ با استفاده از مواد مرغوب در تلفن های هوشمند گلکسی اس6 و اس6 اج در سال 2015 در کنار حذف باتری قابل تعویض و اسلات کارت حافظه جانبی عصری جدید را برای گوشی های خود رقم زد.اکنون به نظر می رسد این تغییرات قرار است برای نسل بعدی پرچمدار فبلت های این کمپانی نیز اعمال شود.

Galaxy note 5

تصاویر و طراحی هایی که از فبلت گلکسی نوت 5 منتشر شده بسیار شبیه به گوشی پرچمدار گلکسی اس6 است که به گفته فوربس این تصاویر احتمال طراحی یکپارچه و حذف قابلیت تعویض باتری و ارتقای حافظه ی داخلی را قوت می بخشد.

البته صحت این تصاویر هنوز تأیید یا رد نشده است و همچنین می توان این تصاویر را تاحدودی تصاویر رندر شده و غیر واقعی در نظر گرفت.

گلکسی نوت 5

در برخی اخبار و شایعات نیز خبر از معرفی یک نسخه از گلکسی نوت 5 داده می شود و گفته شده که سامسونگ نسخه اج از فبلت نوت 5 معرفی نخواهد کرد.

در کنار تصاویر منتشر شده،اشاره ای به مشخصات فنی این فبلت نشده است و حتی گفته شده احتمال استفاده از صفحه نمایش 4K و درگاه یو اس بی نوع C در فبلت Galaxy Note 5 نیز بسیار کم خواهد بود.

Galaxy Note 5 Samsung

این تصاویر و طرح ها کاملا غیر رسمی و غیر واقعی بوده و صحت آن ها توسط هیچ گروهی تأیید نشده است.برای آشنایی با این فبلت باید تا زمان معرفی رسمی آن منتظر بمانیم.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Google Plus Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه